Potańcówki na Dechach w Galerii Młociny

Potańcówki na Dechach w Galerii Młociny.

Na Wielkie Otwarcie Galerii Młociny wchodzimy tanecznym krokiem – i to dosłownie. Pierwsza Potańcówka w iście bielańskim stylu odbędzie się wyjątkowo w piątek 24 maja o godzinie 19:00, a do rytmu przygrywać będą wspaniali artyści: BARON (gitara) i DJ ROMI.

Kto lubi przygiąć nóżkę, wywijać na parkiecie, a najlepiej: nigdy z niego nie schodzić, ten koniecznie powinien pojawiać się na naszych potańcówkach. 

Zainspirowani tradycją bielańskich potańcówek, które znane były w całej Warszawie, postanowiliśmy przywrócić je w nowej odsłonie właśnie w Galerii Młociny.
Wraz z jej otwarciem w każdy czwartek zapraszamy na Dechy, by dać się ponieść najlepszej zabawie w rytmie super przebojów. ️?

Te zagrają dla Was wyjątkowi artyści. W każdym tygodniu zaprosimy kogoś zupełnie nowego, by bielańskie potańcówki w Galerii Młociny nie mogły Wam się przejeść. 😉

A skoro o jedzeniu mowa, na pewno ucieszy Was fakt, że w uzupełnianiu energii do dalszych tańców każdego wspierać będzie strefa restauracyjna Spotkania i Dania pełna pysznych przekąsek i drinków. 

24 maja: BARON (gitara) i DJ ROMI

25 maja: Rafał Reniewicz (sax) i DJ EMES

30 maja: Wojtek „Łozo” Łozowski (voc) i Dj Deerty

6 czerwca: Buslav (sax) i DJ Mały Jasiek

13 czerwca: DrySkull (klawisze) i DJ ROMI

27 czerwca: Kasia Malenda (voc) i Seb Skalski

Galeria Młociny

Start o godzinie 19:00

Fotografia Henryka Poddębskiego, pochodząca ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego.

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.