Potańcówki na Dechach w Galerii Młociny

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Potańcówki na Dechach w Galerii Młociny.

Na Wielkie Otwarcie Galerii Młociny wchodzimy tanecznym krokiem – i to dosłownie. Pierwsza Potańcówka w iście bielańskim stylu odbędzie się wyjątkowo w piątek 24 maja o godzinie 19:00, a do rytmu przygrywać będą wspaniali artyści: BARON (gitara) i DJ ROMI.

Kto lubi przygiąć nóżkę, wywijać na parkiecie, a najlepiej: nigdy z niego nie schodzić, ten koniecznie powinien pojawiać się na naszych potańcówkach.

Zainspirowani tradycją bielańskich potańcówek, które znane były w całej Warszawie, postanowiliśmy przywrócić je w nowej odsłonie właśnie w Galerii Młociny.
Wraz z jej otwarciem w każdy czwartek zapraszamy na Dechy, by dać się ponieść najlepszej zabawie w rytmie super przebojów. ️🎶

Te zagrają dla Was wyjątkowi artyści. W każdym tygodniu zaprosimy kogoś zupełnie nowego, by bielańskie potańcówki w Galerii Młociny nie mogły Wam się przejeść. 😉

A skoro o jedzeniu mowa, na pewno ucieszy Was fakt, że w uzupełnianiu energii do dalszych tańców każdego wspierać będzie strefa restauracyjna Spotkania i Dania pełna pysznych przekąsek i drinków.

24 maja: BARON (gitara) i DJ ROMI

25 maja: Rafał Reniewicz (sax) i DJ EMES

30 maja: Wojtek “Łozo” Łozowski (voc) i Dj Deerty

6 czerwca: Buslav (sax) i DJ Mały Jasiek

13 czerwca: DrySkull (klawisze) i DJ ROMI

27 czerwca: Kasia Malenda (voc) i Seb Skalski

Galeria Młociny

Start o godzinie 19:00

Fotografia Henryka Poddębskiego, pochodząca ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.