Porządne Dziewczyny. Chilli Stage przy Burakowskiej 14

Porządne Dziewczyny. Chilli Stage przy Burakowskiej 14.

Muzyka, muzyka, muzyka. Kto się na niej zna ten wie, że jest wyjątkową przyjaciółką weekendowych wieczorów. Szczególnie jeśli robią się co raz cieplejsze i wyłaniamy się leniwie, powolutku z domów szukając imprezowych wrażeń.

⚡️ najlepsza muzyczna selekcja
⚡️ wieczory pełne dobrych dźwięków
⚡️ najlepsi dj’e
⚡️ długi bar i strefa streetfood
⚡️ postindustrialne wnętrze Nocy i Dni, a zaraz podwórko Burakowskiej 14

Fot. Adam Burakowski

Tego dnia ruszamy z cyklem Chilli Stage, który będzie u nas regularnie pojawiać się w programie i zadba o Wasze spragnione dobrej muzyki dusze.

Jeśli chcecie przywitać jedną z przyjemniejszych pór roku na parkiecie to wydarzenie jest dla Was. Nie będziemy topić marzanny i żegnać zimy – przywitamy wiosnę przy Burakowskiej 14 z muzycznym przytupem. Może to przyśpieszy naszą przeprowadzkę na podwórko?

Cykl Chilli Stage sygnowany jest znakiem jakości Radio ZET Chilli. Zainaugurują go porządnie Porządne Dziewczyny w składzie: Ptaku, Kviatov i BRTK.

Fot. Adam Burakowski

Porządne Dziewczyny tego dnia zaserwują brzmienia, które wprowadzą Was w bardzo weekendowy nastrój. To warszawski kolektyw dj’ski, który gra chillwave, elektronikę, house i nu disco. Każdy z nich zaprezentuje swoją wariację na temat tych gatunków, dzięki czemu rozkręcą imprezę od before’a aż po after. Jak twierdzą na swoje imprezy zapraszają głównie „porządne dziewczyny”, ale zastrzegają, że można zabrać też ze sobą nieporządne koleżanki


25 marca 2017, godz. 20:00

Noce i Dnie / Burakowska 14
wstęp wolny

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.