Poranki Teatralne w kinie Praha „Sekrety Płaszcza Świętego Mikołaja”

Poranki Teatralne w kinie Praha „Sekrety Płaszcza Świętego Mikołaja”

Tytułowe „sekrety” to między innymi dwa polarne skrzaty, które w tajemnicy przed Świętym Mikołajem podążyły za nim, ukrywając się w fałdach jego obszernego płaszcza. W pierwszej części przedstawienia wynika z tego szereg zabawnych nieporozumień, natomiast w drugiej części dzielne skrzaty wspierają Świętego Mikołaja w aranżowaniu zabaw i konkursów z dziećmi. Finałowa piosenka wprowadza w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W spektaklu oprócz okazjonalnych treści, pojawiają się tematy ponadczasowe, takie jak serdeczny stosunek do najbliższego otoczenia, przyjaźń i wzajemna pomoc. Mali widzowie zdobywają wiedzę o dalekiej, mroźnej Arktyce, a także bezpośrednio wkraczają w akcję spektaklu, m.in. wcielając się w postać śniegowej Wróżki czy pomagając bohaterom przepędzić groźnego Śnieżnego Smoka.

Po przedstawieniu teatralnym odbędą się zabawy w holu kina.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.


Zapraszamy do magicznego świata baśni, legend i niezwykłych opowieści! W wybraną niedzielę miesiąca, o godz. 11:00 sala kinowa zamieni się w scenę teatralną, na której aktorzy przedstawią znane i lubiane bajki. Spektakle familijne wzbogacone o charakter edukacyjny, staną się wspaniałą alternatywą wspólnego spędzania czasu w… kinie!

PROGRAM

11.12.2016  niedziela, godz. 11:00 „Sekrety Płaszcza Świętego Mikołaja”

29.01.2017 niedziela, godz. 11:00 „Bal na trawie”

Cena biletu – 25zł


Miejsce: Kino Praha ul. Jagiellońska 26

źródło: materiały prasowe

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.