Popularna sieć kawiarni EL&N London otwiera się w Warszawie

Elan Cafe

Najbardziej instagramowa kawiarnia z Londynu otwiera swoje drzwi w Warszawie już 14 października 2023 roku! Słynna sieć lifestylowych kawiarni z Wielkiej Brytanii znana jest z innowacyjnego menu, wyjątkowych wnętrz i najlepszej kawy.

EL&N – Eat, Live & Nourish – operująca już w trzydziestu czterech lokalach na całym świecie, m.in. w Mediolanie, Paryżu, czy Dubaju, wreszcie otwiera swoje drzwi w Polsce, w centrum handlowym Westfield Arkadia.

Wyjątkowo fotogeniczna przestrzeń inspirowana jest stylowym wnętrzem dworca z początków ubiegłego stulecia. Różowo-zieloną przestrzeń wypełniają elementy będące wspaniałym tłem do zdjęć, takie jak przedział dawnego wagonu kolejowego, kasa biletowa, czy ikoniczne neonowe slogany marki na ścianach.

Elan Warsaw Caffe

W menu dostępne są także serwowane przez cały dzień kultowe dania idealne na śniadania i brunch, szeroki wybór specjalnej produkcji kaw, selekcja ciast, deserów i bajecznie kolorowych mocktaili i smoothies. Nie zabraknie także ulubionych na świecie pozycji z menu EL&N London, takich jak Spanish Latte czy tort Dulce de Leche. W kawiarni będzie możliwość doświadczenia Afternoon Tea w nowoczesnej wersji.

Popularna sieć kawiarni EL&N London otwiera się w Warszawie

„Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy świętować nasze pierwsze otwarcie w Polsce, w Westfield Arkadia. Przywozimy do Warszawy kawałek Londynu dzięki naszym wyjątkowym wnętrzom, wraz z niesamowitym menu” – mówi założycielka EL&N, Alexandra Miller.

Sieć kawiarni EL&N London warsaw

Oficjalne otwarcie EL&N London odbędzie się w sobotę, 14 października 2023 roku.

Adres: Westfield Arkadia – bezpośrednio po prawej stronie od wejścia głównego

Menu dostępne na stronie: https://elnlondon.com/

/materiały prasowe/


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik
Reklama