Pomysł na majówkę: weekend w Hotelu Medical SPA

Hotel Medical SPA

Urokliwe miejsce z dala od zgiełku miasta, cisza, relaks i odprężenie – brzmi jak świetny pomysł na spędzenie długiego weekendu majowego? Taki rodzaj wypoczynku oferują hotele Medical SPA łączące usługi hotelowe, zabiegi medyczne oraz SPA, znajdujące się często w malowniczych miejscach pośród natury. Co warto o nich wiedzieć? 

Co to jest Hotel Medical SPA? 

Jeśli szukamy połączenia hotelowego wypoczynku z zabiegami leczniczymi i kosmetycznymi, programem zajęć fitness czy na przykład z zajęciami jogi, hotel Medical SPA będzie dla nas doskonałą opcją. W tego typu luksusowych hotelach SPA znajdziemy wiele różnych usług, takich, jak masaże, konsultacje z lekarzem, pakiety SPA dla dwojga, rytuały saunowe i wiele innych zajęć mających na celu poprawę naszego zdrowia i samopoczucia gości.  

Zabiegi na twarz i ciało  

Luksusowe hotele SPA mają do zaoferowania szeroki wybór zabiegów kosmetycznych i masaży. Niejednokrotnie są to całe relaksujące rytuały działające na wszystkie zmysły – dotyk, wzrok, słuch, ale też węch i smak. Regenerację i relaks zapewniają zabiegi łączące w sobie elementy masażu, peelingu, aromaterapii i dźwiękoterapii, a także regenerujących i remineralizujących kąpieli ziołowych. Hotele Medical SPA zazwyczaj oferują też pakiet SPA dla dwojga, który będzie idealnym dopełnieniem romantycznego weekendu we dwoje. Relaksujące masaże aromatyczną świecą, peeling ciała, maska lub kąpiel, a do tego kieliszek ulubionego wina i odpoczynek w strefie Wellness – to najlepszy pomysł na spędzenie czasu razem.  

Dobre hotele Medical SPA oferują też bogaty wybór masaży ciała – zarówno tych leczniczych, jak i relaksacyjnych oraz zabiegi kosmetyczne na twarz. Możemy zdecydować się na kuracje odmładzające, regenerujące, uelastyczniające i nawilżające skórę, a często także wiele innych, bardziej specjalistycznych czy nawet autorskich zabiegów. Tego typu luksusowe hotele SPA zapewniają swoim gościom nie tylko komfortowy odpoczynek, ale i kompleksową regenerację.  

Odpoczynek w kontakcie z naturą  

Hotele Medical SPA bardzo często cechują się lokalizacją sprzyjającą wyciszeniu, ale też aktywnemu wypoczynkowi. Pobyt w takim luksusowym hotelu to świetny pomysł na ucieczkę od zgiełku miasta i czerpanie siły z natury w połączeniu z wygodami, jakie zapewniają apartamenty o najwyższym standardzie.  

Takich miejsc nie musisz szukać daleko. Jura Krakowsko-Częstochowska, a zwłaszcza jej środkowa część to malownicza kraina pełna łagodnych wzgórz, pachnących łąk, skał i lasów. W takim otoczeniu można praktykować jogę, oddawać się pieszym i rowerowym wycieczkom, wspinać się na skałki, a nawet jeździć konno. Warto też zwiedzić Zamek Ogrodzieniec i osadę na Górze Birów, a także wybrać się do Ojcowskiego Parku Narodowego, Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd czy na Pustynię Błędowską.  

Weekend majowy w Hotelu Medical SPA  

Kilka majowych dni spędzonych w luksusowym hotelu SPA to doskonały pomysł na wiosenny odpoczynek. Niezależnie od tego, czy zależy Ci przede wszystkim na rozpieszczaniu zmysłów za pomocą odprężających zabiegów czy przez aktywny wypoczynek na łonie natury, w takim miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Romantyczny pakiet SPA dla dwojga, poranna joga na pachnącej łące, degustacja wina i nocne pływanie w basenie wypełnionym wodą źródlaną – pełnia szczęścia jest na wyciągnięcie ręki!  

/artykuł sponsorowany/

Reklama