Polyjam 2017

Polyjam 2017 jest warszawską edycja Global Game Jamu – największego na świecie wydarzenia tego rodzaju, podczas którego w 48 godzin pasjonaci gameDevu tworzą w małych grupach gry na zadany temat.

PolyJam jest bezpłatnym i otwartym wydarzeniem skierowanym głównie do początkujących twórców gier. Podczas jego trwania uczestnicy formują się w zespoły, wspólnie pracują nad własnym pomysłem i poznają innych podobnych do siebie entuzjastów. Jest to doskonała okazja do nabycia doświadczenia, podpatrzenia jak inni podchodzą do podobnych zadań i nawiązania wielu przyjaźni.

PolyJam 2017 odbędzie się na terenie Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i jest objęty obowiązkową rejestracją miejsc pod adresem: http://globalgamejam.org/2017/jam-sites/polyjam-2017
Więcej informacji można znaleźć na fejsbukowej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/155027741645877/

KNTG Polygon, czyli Koło Naukowe Twórców Gier Polygon, to organizacja, która od lat skupia wokół siebie młodych twórców gier. Oprócz prowadzenia cotygodniowych wykładów i specjalistycznych warsztatów (w tym semestrze odbywa się aż 8 spotkań tygodniowo), jesteśmy odpowiedzialni za organizację największego game jamu w Polsce – Slavic Game Jamu, cyklu spotkań ze znanymi twórcami z branży – Game Dev Festu oraz PolyJamu. Wszystkie te wydarzenia odbywają się cyklicznie i są otwarte dla wszystkich chętnych.


Miejsce: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ul. Nowowiejska 15/19
Data: 20-22 stycznia 2017

źródło: informacja prasowa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.