Pokaz filmu: „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego”

Pokaz filmu: „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego”.

Zobacz głośny, współprodukowany przez Leonardo di Caprio, dokument o rzeźbiarzu Stanisławie Szukalskim. Projekcji filmu towarzyszyć będzie spotkanie z jego polskimi twórcami oraz historyczką sztuki prof. Marią Poprzęcką.

Obowiązują zapisy!

PROGRAM
Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego, reż. Ireneusz Dobrowolski, 2018, 115 minut
17 kwietnia, godz. 19:00, sala Ziemia Obiecana

Grupa artystów z Los Angeles odkrywa prace i pasjonującą historię dawno zapomnianego polskiego rzeźbiarza i szalonego geniusza Stanisława Szukalskiego, którego życie było serią niezwykłych zdarzeń, a który żyje po cichu na przedmieściach Los Angeles.

? SPOTKANIE
O filmie porozmawiamy z reżyserem Ireneuszem Dobrowolskim, producentką Anną Dobrowolską i historyczką sztuki prof. Marią Poprzęcką. Spotkanie poprowadzi kurator cyklu Michał Oleszczyk.

? WSTĘP
Wydarzenie ma charakter zamkniętego spotkania edukacyjnego. Osoby zainteresowane otrzymaniem bezpłatnego zaproszenia prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” lub „Weź udział” ➡️ http://bit.ly/2UqSRNl, wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając swój numer telefonu. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

Zaproszenia należy odebrać co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Nieodebrane zaproszenia mogą zostać przekazane innym widzom.

Zapisując się na to wydarzenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FINA (http://bit.ly/2T3eF1U).

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Stanisław Szukalski, fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.