5 powodów dla, których warto odwiedzić Podwale Bar and Books

5 powodów dla, których warto odwiedzić Podwale Bar and Books

Podwale Bar and Books to miejsce dla osób lubiących w wyjątkowej atmosferze celebrować whisky, szlachetne alkohole oraz cygara. To miejsce, gdzie królują kolonialne wnętrza, którym niepowtarzalnego klimatu i uroku dodaje ogień z palącego się kominka oraz perfekcyjna i bardzo pomocna obsługa.

Whisky i cygara
Duży wybór whisky z Ameryki, Irlandii, Szkocji, Japonii oraz Indii oraz ciekawa oferta cygar kubańskich oraz sygnowanych Bar and Books.

Atmosfera
Obsługa tego miejsca po prostu perfekcyjna i bardzo pomocna. Zawsze, gdy o coś zapytacie, dostaniecie szczegółową i wyczerpującą odpowiedź. Tak profesjonalistach i wyrozumiałych barmanów można szukać w Warszawie ze świeczką.

Wnętrze
Na parterze, zaraz przy wejściowych drzwiach znajduje się bar, a na pierwszym piętrze klimatyczna sala w stylu kolonialnym z przepięknymi żyrandolami, kominkiem i pianinem.

barandbooksco
Warsztat mieszania koktajlu Sazerac

Wydarzenia

  • W każdy poniedziałek w Podwale Bar and Books  odbywa się Ladies Night. Tego dnia, gdy kupicie jeden z pysznych Belvedere Martini, drugi razem z cygarem Bar and Books Purito otrzymacie w prezencie.
  • Warto również przyjść na warsztaty robienia koktajli. W czasie dwugodzinnego spotkania  zapoznacie się z historią, stylem mieszania i składnikami koktajlu. Barman cierpliwie wytłumaczy skomplikowane kompozycje koktajlu oraz spróbujcie kilku wariacji na dany temat. 
  • Raz w miesiącu Podwale Bar and Books odbywają się Wieczór z Burleską tj. występ Prague Burlesque jednej z najbardziej ekscytujących grup burleski w Europie Środkowej.
bar-and-booksbZdjęcie: Podwale Bar and Books

Lokalizacja
Podwale Bar and Books zlokalizowany jest na warszawskim Podwalu, 200 metrów od Rynku Starego Miasta, czyli w najbardziej urokliwym miejscu Stolicy. 

Adres: ul. Wąski Dunaj 20, Warszawa
Tel + 48 22 559 91 99

http://www.barandbooks.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.