Planszówki na PGE Narodowym 2019

Planszówki na PGE Narodowym 2019.

Zapraszamy na kolejną edycję Planszówek na PGE Narodowym, najlepszej rodzinnej imprezy w Warszawie!

Planszówki na PGE Narodowym to coroczne święto fanów gier bez prądu. Na najbliższą edycję zapraszamy już 30 listopada 2019 r. Od 10.00 do 20.00 na PGE Narodowy (al. Poniatowskiego 1 w Warszawie). Wstęp wolny! W planach liczne turnieje, pokazy gier, wypożyczalnie, strefa dla dzieci, stoiska wystawców, a wszystko na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych.

Zeszłoroczna edycja to między innymi niemal 12 000 odwiedzających, 500 stołów do gier, 24 turnieje, w tym Finały Mistrzostw Polski i Mistrzostwa Świata.

Z ciekawych akcji, które mogą zainteresować wielu graczy: w tym roku na Planszówkach na PGE Narodowym rusza pierwsza „pozapyrkonowa” akcja zbiórki krwi – Krewni Pyrkonu. Będzie to okazja do oddania krwi i zdobycia limitowanej talii kart Krewni Pyrkonu. Więcej informacji o limitowanych kartach na: https://pyrkon.pl/krewni-pyrkonu-na-planszowkach-na-pge-narodowym/

Podczas Planszówek na PGE Narodowym będzie można zagrać w planszówki, które jeszcze nigdy nigdzie się nie ukazały, lub też zaprezentować dzieło własne. Wszystko za sprawą strefy prototypów prowadzonej przez Łukasza Makucha, założyciela Studia Smart Flamingo, twórcy gry logicznej Plażing – parawany w dłoń.

Dla zainteresowanych wystawieniem swojego prototypu przedstawiamy zasady zgłaszania.
Na adres smartflamingo@o2.pl należy wysłać:
– ogólny opis gry (max. 1 strona A4);
– prezentację na temat gry zawierającą skrót zasad oraz zdjęcia gry;
– ewentualnie: instrukcję i/lub filmik na temat gry (może być kręcony komórką).
Impreza jest skierowana do szerokiej publiczności, w związku z czym prototypy powinny być schludne, przynajmniej częściowo graficznie opracowane, zaś zasady spisane w jasny sposób. Gry w wersji mocno roboczej czy we wstępnej fazie testów nie zostaną zaakceptowane.

Głównymi Partnerami wydarzenia są Narodowe Centrum Kultury, Rebel.pl, Egmont, Nasza Księgarnia oraz Winning Moves.

30 listopada 2019, godz. 10:00-20:00
PGE Narodowy
Wstęp wolny

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.