Plac zabaw w Parku Ujazdowskim już gotowy!

Plac zabaw w Parku Ujazdowskim
UDOSTĘPNIJ
  • 138
  •  
  •  
  •  

Plac zabaw w Parku Ujazdowskim już gotowy!

Tunele, trampoliny i zjeżdżalnie to kilka atrakcji nowo otwartego placu zabaw w parku Ujazdowskim. Pięć specjalnych stref zapewni rozrywkę najmłodszym, jak i starszym dzieciom. Elementy konstrukcji zostały wykonane z naturalnych materiałów, a całość zdobią zielone krzewy.

Duży, kolorowy plac zabaw w parku Ujazdowskim jest już otwarty. Plac został podzielony na pięć stref dostosowanych do wieku. Przestrzenne konstrukcje zapewnią dzieciom wiele rozrywki. Jest tam m.in. ścieżka sensoryczna, wiklinowa huśtawka, altanka z dachem ze strzechy oraz tematyczny domek z kuźnią. Nie zabrakło również linarium, trampolin, zjeżdżalni, piaskownicy, a także ścianek wspinaczkowych. Górki, mostki i tunele sprawią dużo radości najmłodszym fanom wyścigów z przeszkodami.

Antypoślizgowa nawierzchnia zapewni bezpieczną zabawę. Dodatkowo elementy placu zabaw są przyjazne środowisku – zostały wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno, granit oraz polne kamienie. Ogrodnicy zadbali także o okoliczną zieleń – posadzili tam m.in. powojniki, winobluszcze i tawulce. Koszt inwestycji wyniósł blisko 3 mln zł. Plac zabaw dostępny jest w godzinach otwarcia parku Ujazdowskiego, od 6.00 do 21.00.

Zapraszamy w godzinach otwarcia parku: 6:00 – 21:00.

źródło: Zielona Warszawa / UM Warszawa / fot. K. Babicki

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.