Pinsy na zamówienie – świetna reklama Twojej firmy

Zarówno reklama firmy, instytucji, organizacji, jak i identyfikowanie się z nimi może przyjmować różne formy. Obok nachalnych i wszechobecnych ulotek, plakatów czy bilbordów znacznie dyskretniejsze i z pewnością o wiele estetyczniejsze są niewielkie znaczki metalowe – tzw. pinsy. Wpinane w klapę marynarki czy żakietu, mocowane do torebki, saszetki lub plecaka będą nieustannie przypominać o tym, czemu są poświęcone.

Czym są pinsy metalowe?

Chociaż termin „pinsy” nie jest zbyt powszechny, z pewnością każdy zna i rozpoznaje metalowe znaczki reklamowe. Nie są one wymysłem współczesności, gdyż tego typu detale reklamowo-ozdobne stosowano już ponad 70 lat temu. Niewielki wpinki czy przypinki przybierały formę logo firmy, instytucji lub organizacji. Z jednej strony były (i nadal są), sposobem na poinformowanie otoczenia o przynależności do określonej grupy. Z drugiej stanowią sposób na wyrażenie własnych przekonań.

Najpopularniejsze pinsy metalowe, jakie wykonywano i noszono przed laty, to między innymi słynna harcerska lilijka, polska flaga narodowa i orzełek, znaczki wojskowe, organizacyjne, partyjne czy okolicznościowe. Często były one wyposażone w gwintowany bolec i nakrętkę, dlatego ich umieszczenie w klapie wymagało przebicia tkaniny. Obecnie nie tylko znaczki metalowe są produkowane przy wielu okazjach, ale też przyjmują ciekawsze formy graficzne, są kolorowe i przypinane za pomocą wtopionej w nie agrafki.

Pinsy reklamowe i identyfikacyjne – rodzaje

Wspólną cechą wszystkich znaczków metalowych jest ich wysoka trwałość. W przeciwieństwie do podobnych produktów z tworzyw sztucznych, mogą przetrwać wiele lat bez utraty ich walorów estetycznych. Dlatego doskonale sprawdzają się w roli gadżetów kolekcjonerskich, które zyskują wartość wraz upływem czasu. Trwałość i techniki wykonania sprawiają, że pinsy metalowe są też eleganckie. Dzięki temu mogą być wręczane w postaci upominków okolicznościowych czy też, jako znaczki pamiątkowe – jubileuszowe, firmowe czy potwierdzające przynależność do organizacji.

Różnorodność okazji wynika też z faktu, że przypinki metalowe na zamówienie mogą być wykonywane na kilka sposobów – metodami grawerowania, nanoszenia nadruku czy wypełniania emalią i utrwalania na gorąco. Do wyboru na różne okazje są też:

  • pinsy srebrne lub złote,
  • pinsy złocone z emalią,
  • pinsy srebrzone patynowane,
  • pinsy emaliowane,
  • znaczki metalowe 3D.

Poszczególne rodzaje znaczków metalowych różnią nie tylko stopniem elegancji, ale również stylem. Przykładowo kolorowe pinsy 3D poza wykonaniem na nich kolorowego nadruku dodatkowo są pokrywane warstwą żywicy. Po stwardnieniu tworzy ona lśniącą lekko wypukłą powłokę, dzięki której znaczek nabiera trójwymiarowości.

Z kolei pinsy srebrne patynowane nabierają szlachetności typowej dla starych cennych przedmiotów o wysokiej wartości historycznej. Dlatego doskonale odzwierciedlają klimat jubileuszy i rocznic firm czy organizacji.

Pinsy reklamowe, zlotowe, firmowe i okolicznościowe

Zastosowanie metalowych znaczków jest bardzo szerokie. Pinsy na zamówienie mogą uświetniać różne okazje, począwszy od zlotu pasjonatów starych samochodów czy miłośników kina, po jubileusze firmowe czy eventy promocyjne. Kolorowe znaczki 3D mogą być wręczane dzieciom i młodzieży w formie pamiątki uczestnictwa w wydarzeniu artystycznym, kursie, imprezie sportowej czy wyjeździe zagranicznym. Będą też atrakcyjną pamiątką czy sposobem na uhonorowanie gości ważnego wydarzenia kulturalnego, politycznego czy społecznego.

Metalowe pinsy patynowane lub z grawerem będą niezastąpione jako znaczki reklamowe, które wypromują firmę, produkt, inicjatywę czy ruch społeczny. Ich atutem jest atrakcyjna, która pozwala na zamówienie kilkudziesięciu sztuk, ale też kilku czy kilkunastu tysięcy, na potrzeby imprezy wystawienniczej czy kompletowania materiałów reklamowych dla klientów. Dzięki temu są ciekawą alternatywą dla toreb z nadrukiem, długopisów czy innych gadżetów.

Mako Design – producent pinsów

Jeśli w Twojej firmie zbliża się jubileusz, chcesz wyróżnić członków organizacji czy fanklubu lub sprawić, że produkty z Twojej firmy będą doskonale rozpoznawalne – znaczki metalowe umożliwią Ci to zadanie. Przypinki metalowe na zamówienie w wielu wariantach oferuje firma Mako Design – producent pinsów, ale również medali, breloków, plakietek i desek herbowych oraz innych tego typu detali.

W ofercie firmy z Warszawy są znaczki metalowe srebrne i srebrzone, złote, patynowane, emaliowane i 3D w dowolnych kształtach oraz rozmiarach. Pinsy powstają zarówno na podstawie dostarczonego projektu graficznego, jak i mogą być odwzorowane przez producenta z gotowego modelu. Zastosowanie technik odlewania metalu i grawerowania pozwala na wykonanie nawet bardzo skomplikowanego wzoru oraz jego produkcji w krótkich seriach jak i w setkach tysięcy sztuk.

Pinsy na zamówienie (https://www.mako-design.pl/znaczki.html)wykonane w Mako Design stanowią idealny wybór na każdą okazję, która wymaga uświetnienia, wyróżnienia czy zapamiętania. Są trwałe, estetyczne, eleganckie, jednobarwne lub kolorowe – dostosowane do okoliczności  i atrakcyjne cenowo.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.