Ping-Pongowy Nowy Świat

Ping-Pongowy Nowy Świat

Lucjan Błaszczyk, Taku Takakiwa i Daniel Górak staną w najbliższy weekend przy stołach ping-pongowych, rozstawionych na warszawskim Nowym Świecie. Warszawiacy i turyści będą mogli spróbować po raz kolejny swoich sił w ulicznych rozgrywkach z mistrzami tenisa. Druga odsłona plenerowej akcji #Ping-Pongowy Nowy Świat, której patronuje LOTTO, partner tytularny LOTTO Superligi.

Tydzień wcześniej w szranki z przechodniami stanęli paraolimpijczycy – Natalia Partyka i Patryk Chojnowski.

Harmonogram rozgrywek 1 i 2 października 2016:

10:00 do 19:00 na Nowym Świecie ustawione zostaną stoły do ping-ponga

12:00 i 14:00 udział znanych tenisistów w ulicznych rozgrywkach z Warszawiakami i turystami.

Odnośnik do wydarzenia na FB


Wydarzenia weekendu 24 i 25 września 2016 roku:

w godz. 11:00-19:00 mieszkańców stolicy, spacerujących Nowym Światem, zaskoczyć może niecodzienny widok! Odcinek między ul. Świętokrzyską i Warecką zapełni się stołami do tenisa, przy których miłośnicy tej olimpijskiej dyscypliny i zupełnie przypadkowi przechodnie rozegrają w kolejne dwie soboty i niedziele setki amatorskich pojedynków „ping-pongowych”. W ulicznych zmaganiach Warszawiakom towarzyszyć będę medaliści paraolimpijscy z Rio de Janeiro oraz reprezentanci kadry narodowej, w tym zawodnicy LOTTO Superligi Tenisa Stołowego.

Ping-Pongowy Nowy Świat to cykliczna akcja plenerowa, organizowane od trzech lat na warszawskim Nowym Świecie przez Polską Superligę Tenisa Stołowego. Tegoroczną edycję projektu współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Akcji patronuje LOTTO, partner tytularny LOTTO Superligi.

Poza bezpłatnym udostępnieniem stołów oraz sprzętu do gry w tenisa stołowego, organizator przewidział również dodatkowe, sportowe atrakcje. Na godz. 12.00 w sobotę, 24 września br. zaplanowane jest uroczyste powitanie Natalii Partyki i Patryka Chojnowskiego z udziałem polskich kibiców i przedstawicieli LOTTO Superligi. Miłośnicy gry w ping-ponga będą mogli równieżspróbować swoich sił, stając w szranki ze medalistami igrzysk paraolimpijskich, którzy rozegrają bowiem kilka krótkich meczów z uczestnikami akcji „Ping-Pongowy Nowy Świat”. Uliczne rozgrywki rozpoczną się ok. godz. 13.00.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.