Piknik rodzinny „Warszawa Dzieciom” w Multimedialnym Parku Fontann

Piknik rodzinny „Warszawa Dzieciom” w Multimedialnym Parku Fontann.

Miasto Stołeczne Warszawa i Stołeczna Estrada zapraszają na Podzamcze do Multimedialnego Parku Fontann, gdzie 28 maja od godziny 11:00 rozpocznie się plenerowy piknik rodzinny „Warszawa Dzieciom”. Z okazji Dnia Dziecka powstanie tam podwórko marzeń, w którym atrakcji będzie bez liku a mali artyści, naukowcy i sportowcy będą mogli wziąć udział w warsztatach, konkursach, grach i aktywnościach sportowych.

PODWÓRKO MARZEŃ

Na idealnym podwórku wprost z dziecięcych marzeń znajdzie się kilkanaście stref oferujących różne rodzinne atrakcje. Wśród nich znajdziemy podwórko rodzinnych gier planszowych, podwórko zabaw kreatywnych czy podwórko pełne energii.

Na każdym z podwórek będę czekały na dzieci tematycznie dobrane gry i zabawy, konkursy oraz pokazy. Na pewno nie będą się nudzić mali miłośnicy teatru, oglądając kolorowe przedstawienia na specjalnie ustawionej na ten dzień scenie. Nie zabraknie także atrakcji dla amatorów wozów strażackich, policyjnych, wielkich śmieciarek czy supernowoczesnych samochodów. Organizatorzy nie zapomnieli również o najaktywniejszych maluchach, których zawsze rozpiera energia – te dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach judo, lekcjach tańca albo zabawach na gigantycznych dmuchanych zamkach. W bajkowy nastrój wprowadzą najmłodszych spotkania z ich ulubionymi postaciami, a dla dzieci i rodziców dbających o środowisko, odbędą się warsztaty dotyczące m.in. prawidłowego segregowania śmieci. Dla wszystkich będą również organizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Multimedialny Park Fontann, Podzamcze 
28 maja 2017, godz. 11:00
Wydarzenia w Dzień Dziecka 2017 w Warszawie – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.