Piknik Olimpijski 2023 w Parku Kępa Potocka

Piknik Olimpijski 2023

27 maja 2023 roku w warszawskim Parku Kępa Potocka odbędzie się 24. Piknik Olimpijski, czyli jedna z największych i najważniejszych imprez sportowo-rekreacyjnych w Polsce. Piknik Olimpijski to 50 sportowych stref, ponad 100 atrakcji i 100 polskich medalistów olimpijskich oraz super konkursy dla najmłodszych.

W sobotę Park Kępa Potocka zamieni się w olimpijskie centrum Polski – na imprezie można będzie poczuć ducha olimpijskiego i fair play. Ponadto chcemy przypomnieć sukcesy osiągane przez Polaków na olimpijskich arenach na przestrzeni lat, spotkać się z medalistami, celebrować wspaniałe momenty olimpijskie.

Planujemy sztafetę „z Tokio do Paryża”, podczas której przedstawiciele japońskich miast przekażą symboliczną pałeczkę gospodarzom nadchodzących igrzysk.

Dużo miejsca poświecimy również zbliżającym się III Igrzyskom Europejskim Kraków-Małopolska 2023 – największej tegorocznej multidyscyplinarnej imprezie sportowej w Europie, porównywalnej do Igrzysk Olimpijskich.

Program wydarzeń – klik

Polski Komitet Olimpijski jako główny organizator wraz z partnerami przygotuje ponad 100 różnych atrakcji w 50 strefach sportowych i 10 000 nagród, a 100 polskich medalistów olimpijskich zagwarantuje wyjątkowość tego wydarzenia na skalę światową. Zapraszamy najmłodszych i tych starszych. Piknik Olimpijski nie ma limitu wieku – tu każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy doskonałą zabawę w duchu olimpijskim.

A to wszystko za darmo, bez biletów.
Serdecznie zapraszamy do Parku Kępa Potocka na warszawskim Żoliborzu w sobotę 27 maja.
Start imprezy o 12:00 – bawimy się do 18:30.
Więcej szczegółów www.olimpijski.pl.


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik

Reklama