Piknik Mieszkaniowy na Polu Mokotowskim. „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom”.

Piknik Mieszkaniowy na Polu Mokotowskim „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom”.

W dniach 10-11 czerwca 2017 roku na Polu Mokotowskim w Warszawie odbędzie się Piknik Mieszkaniowy „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” to nowa formuła spotkań deweloperów z klientami. Na uczestników pikniku czekać będzie bogata oferta mieszkaniowa oraz ciekawy program wykładów i paneli dyskusyjnych.

Piknik Mieszkaniowy „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” to okazja by poznać najnowsze inwestycje mieszkaniowe, trendy i nowości w wyposażaniu wnętrz oraz skonsultować pomysł na aranżację swojego lokum. Organizator przewidział wiele atrakcji, m.in. kino letnie, w którym będzie można obejrzeć film 3D „Warszawa 1935 Wola” oraz kultowego „Misia”. Nie zabraknie zabawy dla dzieci oraz sportowych aktywności. Jednym z partnerów jest Legia Warszawa, której przedstawiciele będą prowadzić nabór do różnych sekcji klubowych. To również sposobność by skosztować różnorodnych dań w Strefie Smaku. Piknik jest otwarty dla każdego, a wszystkie atrakcje będą dostępne bezpłatnie.

Piknik Mieszkaniowy, którego organizatorem jest Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Warszawie, odbędzie się 10 i 11 czerwca br., na Polu Mokotowskim w Warszawie. To sposobność by w sprzyjającej atmosferze zapoznać się z najnowszą ofertą mieszkaniową oraz skorzystać z fachowych porad architektów wnętrz. Podczas imprezy będzie można poznać ciekawostki o Warszawie, zrelaksować się lub spędzić czas na sportowo.

Strefa Modnego Wnętrza

Wymarzone „M” staje się prawdziwym domem dopiero wtedy, gdy urządzimy je wygodnie i zgodnie z własnymi potrzebami. W Strefie Modnego Wnętrza na warszawiaków czekać będą uznani architekci i eksperci. Będzie można zapoznać się tam z nowościami wnętrzarskimi oraz wziąć udział w warsztatach, dyskusjach panelowych i indywidualnych konsultacjach.

Wszyscy, którzy chcą mieszkać modnie, powinni uczestniczyć w spotkaniu o najnowszych trendach, w tym tych pokazywanych na paryskich i mediolańskich targach wyposażenia wnętrz. Eksperci i praktycy podzielą się też technologicznymi nowinkami przydatnymi podczas urządzania mieszkania, opowiedzą o zasadach dobierania farb i kolorów na ściany oraz podpowiedzą co wziąć pod uwagę przy doborze podłogi czy oświetlenia. Dostępna będzie również ekspozycja produktów wykończeniowych, mebli, lamp i dekoracji, które na miejscu będzie można przetestować.

Z myślą o dzieciach – sportowo i aktywnie

Ważną częścią „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” będzie Strefa Sportowa oraz Strefa Młodego Warszawiaka. Klub Legia Warszawa będzie prowadził nabór wśród najmłodszych do różnych sekcji sportowych. Tancerze ze szkoły tańca Egurrola Dance Studio zaprezentują swój kunszt na piknikowej scenie oraz będą zachęcać do rozpoczęcia przygody z tańcem np. na letnim obozie. W Strefie Młodego Warszawiaka natomiast będą dostępne różnorodne atrakcje dla dzieci, m.in. gry i zabawy edukacyjne.

Rowerzyści natomiast mają szansę bezpłatnie dokonać przeglądu swojego sprzętu w serwisie rowerowym, który przygotuje firma Longbridge. Organizator zadbał także o to, by można było sprawdzić swoje umiejętności w Strefie Ruchu Drogowego oraz wyjaśnić wszelkie nurtujące kwestie związane z kodeksem drogowym.

Mozaika warszawska

Na Pikniku Mieszkaniowym będzie można przekonać się, że Warszawa to wspaniałe miejsce do życia. Piknikowa scena przez cały czas będzie przyciągać warszawskimi piosenkami, muzyką w wykonaniu m.in. Witka Muzyka z Ulicy czy Kapeli ze Wsi Warszawa. Hanka Warszawianka poprowadzi konkursy wiedzy o Warszawie, a w sobotni wieczór scena zamieni się w plenerowe kino. Animowany film 3D „Warszawa 1935 Wola” w reżyserii Tomasza Gomoły oraz kultowy film „Miś” w reżyserii Stanislawa Barei przeniosą widzów w przeszłość. Na dawnych i obecnych zdjęciach prezentowanych w Galerii Warszawskiej będzie można zobaczyć, jak stolica zmieniała się na przestrzeni lat. Natomiast zwolennicy spokojnego spędzania czasu z pewnością znajdą wiele warszawskich ciekawostek w Strefie Książki.

Więcej informacji o tegorocznej edycji „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” znajduje się na stronie www.dniwarszawy.pl


„Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” odbędą się w sobotę 10 czerwca w godz. 10:00-23:00 oraz w niedzielę 11 czerwca w godz. 10:00-18:00.

Wstęp na piknik jest bezpłatny. 

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.