Piknik Kultury Kubańskiej 2024 José Torres & Havanna Dreams

Piknik Kultury Kubańskiej José Torres & Havanna Dreams

W tym roku zapraszamy na spotkanie z kulturą i sztuka Republiki Kuby (República de Cuba). Największej wyspy karaibskiej (na liście największych wysp świata zajmuje 15 miejsce), położonej w archipelagu Wielkich Antyli.

Piknik Kultury Kubańskiej 2024

W godz. 17:00 – 19:00 będą miały miejsce warsztaty gry na instrumentach perkusyjnych i koncert prowadzony przez Mikiego Wieleckiego & Ritmo bloco.

Ich warsztaty gry na instrumentach perkusyjnych to nie tylko nauka, ale prawdziwa podróż przez kulturowe dziedzictwo Ameryki Południowej Styl Ritmo Bloco to eksplozja barw, dźwięków i ruchu, która przyciąga zarówno początkujących, jak i zaawansowanych entuzjastów muzyki.

W godz. 17:15 – 18:15 Andrzej Zbrożek, nasz sąsiad, znawca Kuby i jej zwyczajów opowie w przerwach między koncertem i warsztatami o Kubie, jej historii, sztuce i obyczajach.

O godz. 19:00 wystąpi José Torres & Havana Dreams, prezentującego zróżnicowany program artystyczny – zawierający wiele emocji, oddający klimat ulic Havany.

Pomiędzy utworami Jose wprowadza w tematykę utworów, opowiada kubańskie anegdoty, wchodzi w interakcję z gośćmi. Muzyczne show ze znanymi lubianymi akcentami, z angażowaniem publiczności do wspólnej zabawy.

W godz. 20:30 – 21:30 poruszamy się podczas salsowej potańcówki, którą poprowadzi DJ Tresorman. Przygotujcie się na niezapomniany wieczór z DJ Tresormanem, który rozpali parkiet swoim wyjątkowym stylem!

DJ Tresorman, znany z energetycznych setów pełnych kubańskich rytmów, zapewni nam nie tylko świetną zabawę, ale i podróż przez bogactwo kultury muzycznej.

W trakcie wydarzenia będzie działała strefa gastronomii i chilloutu organizowana przez restaurację Karma Bielany.

Gdzie i kiedy:
6 lipca, sobota, w godz. 17:00-21:30.

Serek Bielański, przy stacji metra Słodowiec.

Wstęp wolny.

źródło: https://bielany.um.warszawa.pl/-/piknik-kultury-kubanskiej-2024


Przeczytaj też:

Muzeum Narodowe w  Warszawie
Muzea za darmo  – klik
Wydarzenia w weekend – klik
Wydarzenia w  Warszawie w tym miesiącu – klik
Reklama