Pierwszy Turniej Figurkowych Gier Bitewnych na Ursynowie

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Pierwszy Turniej Figurkowych Gier Bitewnych na Ursynowie!

FGB i Urząd Dzielnicy Ursynów zapraszają na cały dzień niesamowitych przygód z grami bitewnymi – rozrywce “bez prądu”, która pozwoli Wam zostać zostać generałem niezliczonych armii i toczyć bitwy w fantastycznych uniwersach Warhammera! To doskonała alternatywa dla wirtualnego świata smartfonów i komputerów.

Głównym punktem programu będą aż TRZY turnieje (Kill Team, SAGA, Warhammer Underworlds), w których gracze z Warszawy i okolic zmierzą się w całodniowej rywalizacji o chwałę i wspaniałe nagrody! Stoły zapełnią się klimatyczną scenerią i pięknie pomalowanymi modelami, przenosząc nas na pola figurkowych bitew! Regulamin i zasady turnieju już niebawem w wydarzeniu!

Dla osób, które nie miały wcześniej styczności z figurkowymi grami bitewnymi przygotowaliśmy całą masę atrakcji, które wprowadzą Was w nasze hobby.
– Gry pokazowe do 5 systemów bitewnych: Warhammer 40000, Bolt Action – Tank War, SAGA, Warhammer Kill Team oraz Warhammer Underworlds! Dzięki naszym makietom i figurkom przeniesiecie się na pole bitwy aby samodzielnie (z naszą pomocą oczywiście) rozegrać swoją pierwszą grę! Polecane zwłaszcza dla młodzieży powyżej 12 roku życia.
-Pokazy malowania prowadzone przez znanych warszawskich artystów: Katarzynę KAHĘ Górską, Kosmę Rabiegę i Mateusza Herbicha, którzy zaprezentują modelarski aspekt naszego hobby! Zarówno weterani jak i osoby kompletnie niewtajemniczone na pewno mile spędzą z nami czas! 🙂

Przez cały dzień będziemy do Państwa dyspozycji odpowiadając na wszelkie pytania i opowiadając o naszym niesamowitym hobby. Figurkowe gry bitewne to hobby dla każdego!

DATA: 7 kwietnia 2019 r.
MIEJSCE: Ratusz Dzielnicy Ursynów – Aleja Komisji Edukacji Narodowej 61

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu, wstęp wolny

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.