Parada Syrenki

Parada Syrenki

W sobotę, 4 czerwca o godz. 15:30 spod Pomnika Kopernika ruszy Parada Syrenki.

Paradę Syrenki rozpoczniemy o godz. 15.30 przy Pomniku Kopernika. To właśnie tam zostaną ustawione platformy z syrenkami reprezentującymi Warszawę, Białołękę, Bielany, Mokotów, Ursynów oraz Wawer. Paradę rozpocznie Mistrzyni Ceremonii tzw. „Błękitna”!

Na trasie parady czeka nas mnóstwo atrakcji! Przekonajcie się sami:

Ruszamy w kierunku Kościoła Sióstr Wizytek w towarzystwie formacji RITMO BLOCO i BRASSFEDERACJI, które specjalnie na tę okazję połączą siły. W paradzie pojedzie też zabytkowy autobus Somua, Londyńczyk oraz samochód Warszawa.

Będą nam towarzyszyć także artyści z Teatru AKT w zachwycających niebieskich kostiumach. Na placu przy kościele Sióstr Wizytek zczekać będzie na Was zabytkowa różowa syrenka kabriolet – idealne miejsce na piękne selfie z Syrenką. Widownię natomiast przejmą dziewczyny z zespołu wokalnego SINGING BIRDS.

Kiedy parada wraz z platformami dotrze w okolice Hotelu Bristol, Mistrzyni Ceremonii „Błękitna” będzie miała dla Was niespodziankę!

Dalszą część parady w kierunku Skweru Hoovera poprowadzi Orkiestra Dęta z Mykanowa z mażoretkami, a na miejscu będzie już czekał zespół Fasolki. To jednak nie koniec atrakcji! Pod kolumną Zygmunta zapraszamy Was do wspólnej zabawa przy piosence „Warszawa da się lubić”, którą wykona Karolina Lizer z towarzyszeniem wszystkich artystów.


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.