Palma, Pisanka, Warszawiak i Warszawianka 2019

Palma, Pisanka, Warszawiak i Warszawianka 2019.

Reklama
Reklama

Udekoruj pisanki, stwórz swoją palmę oraz przygotuj wyjątkowe życzenia dla rodziny, przyjaciół i znajomych razem na stoisku wielkanocnym. Dostarczymy Wam materiały, kolory i wiosenno-świąteczne inspiracje.

A wszystkich najmłodszych zaprosimy na spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem. W specjalnie udekorowanej części namiotu odbywać się będą warsztaty robienia świątecznych dekoracji, w których pomogą animatorzy. Na koniec będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które wydrukujemy na miejscu.

Przywołajmy wspólnie magię świąt, pisania i wysyłania pocztówek wielkanocnych. W końcu pisanie kartek to sztuka, którą warto przypomnieć. Własne, nawet najprostsze słowa pokażą adresatom, że ciepło o nich myślimy – chcemy się dla nich na chwilę zatrzymać, ubrać myśli w słowa i przelać je na papier.

Reklama
Reklama

Do wszystkich życzeń dołączy się #Warszawa, bowiem specjalnie przygotowane kartki pokażą stolicę w świątecznej, wiosennej i ciepłej odsłonie. Na miejscu przybijemy Wam okolicznościowy stempelek i kartka będzie gotowa do wysłania.
Jedna osoba będzie mogła wysłać bezpłatnie trzy kartki.

Zapraszamy do naszego stoiska wielkanocnego.

13-14 kwietnia 2019
Krakowskie Przedmieście nad Trasą WZ, godz. 12.00-19.00

Reklama
Reklama

Wstęp wolny

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.