Otwarcie Wakacji Nad Wisłą: Paulina Przybysz live

Otwarcie Wakacji Nad Wisłą: Paulina Przybysz live / DZIEŃ II

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na oficjalne rozpoczęcie wakacji nad Wisłą, czyli aż trzydniowego wydarzenia, którym otworzymy sezon letni w Rejsie. Drugiego dnia koncertowo wystąpi dla Was Paulina Przybysz, a to oczywiście tylko przedsmak tego, co czeka nas podczas całego sezonu letniego.

Paulina Przybysz dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee. Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Wydawnictwo zaplanowane jest na jesień 2017 pod szyldem Kayaxu i można śmiało powiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocnym przekazem.

Podczas tych trzech wieczorów czeka nas mnóstwo muzycznych wrażeń, a to za sprawą koncertów trzech wyjątkowych artystów z wytwórni Kayax, która została partnerem otwarcia.

Po koncercie wystąpią:
* LayDj
* Phunk’ill
* Spisek Jednego
* zuzaOK

Klub: REJS nad Wisłą
Data: 6.05.207
Start: 20.00 / koncert
Start: 22:00 / impreza

WSTĘP BEZPŁATNY / FREE

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.