Otwarcie Wakacji Nad Wisłą: KROKI live

Otwarcie Wakacji Nad Wisłą: Kroki live / DZIEŃ III

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na oficjalne rozpoczęcie wakacji nad Wisłą, czyli aż trzydniowego wydarzenia, którym otworzymy sezon letni w Rejsie.

Podczas tych trzech wieczorów czeka was mnóstwo muzycznych wrażeń, a to za sprawą koncertów trzech wyjątkowych artystów z wytwórni Kayax, która została partnerem otwarcia.

Trzeciego dnia koncertowo wystąpi dla Was Kroki, a to oczywiście tylko przedsmak tego, co czeka nas podczas całego sezonu letniego.

Kroki to wypadkowa trzech muzycznych światów. Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner, i basista Paweł Stachowiak.
Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie roc- ka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stwo- rzyły spójną brzmieniowo całość, a ich debiutancki materiał to przykład na to czym zaowocować może spotkanie trzech artystycznych indywidualności. Epka Stairs zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocja- mi. To siedem utworów, wśród których są nastrojowe, melancholijne piosenki, ale także mocniejsze, tanecz- ne kompozycje.
Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live na- graną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców.

Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu – jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayaxem. Debiutancki materiał ukazał się w pa- ździerniku 2016. Jego świetne przyjęcie zaowocowało współpracą wizerunkową z marką IKEA a także wie- loma nominacjami do nagród m.in. Fryderyków, Mu- noludów czy nagród Gazety Wyborczej – Warto.


Klub: REJS nad Wisłą

Data: 7.05.2017
Start: 20.00 / koncert

WSTĘP BEZPŁATNY / FREE

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.