Otwarcie sezonu w Lunaparku 2020

Otwarcie sezonu w Lunaparku 2020

TAK! Zgadza się: Lunapark już za chwilę ponownie zacumuje nad Wisłą! A razem z nim: Hocki Klocki / nad Wisłą, targ streetfoodowy Mini Market oraz Wata Cukrowa. Dostosowujemy się do nowej rzeczywistości i w tym roku prezentujemy w nieco innej odsłonie. Nowy Lunapark to jedyne takie miasteczko w Warszawie w sąsiedztwie rzeki, z rozległym terenem zielonym i mnóstwem leżaków oraz stref do chillowania!

Przez całe lato czekać na Was będzie bogaty program wydarzeń dziennych i wieczornych: dla dużych i małych! Przed Wami niezliczone wieczory wśród zieleni, streetfoodowe pyszności, pokazy filmowe, pubquizy, warsztaty dla dzieci i dorosłych, panele dyskusyjne, wydarzenia sportowe i proekologiczne! A jak tylko będzie już można również koncerty i imprezy.

 Hocki Klocki / nad Wisłą
Po 5 sezonach na Bulwarze Flotylli Wiślanej i zeszłorocznym sezonie w Lunaparku, tego miejsca nie trzeba nikomu przedstawiać! Kolorowa klubokawiarnia z wielką figurką ludzika Lego na szczycie powraca, by znów bawić Was na całego!

Mini Market
To streetfoodowa część Lunaparku i młodszy brat kultowego Nocny Market, który od 5 sezonów karmi warszawskich foodies. Kilkanaście stoisk z jedzeniem to nie tylko znane restauracje w wersji plenerowej, ale też miejskie klasyki, które karmić Was będą w każdy weekend za dnia i w nocy. Możecie być pewni, że nie wyjdziecie z Lunaparku głodni!

Wata Cukrowa
W tym sezonie Wata Cukrowa w zupełnie nowej odsłonie! Przed Wami artystyczna wioska w stylu boho z najlepszymi elektronicznymi dźwiękami, strefą chillout, warsztatami, pokazami kina plenerowego i oczywiście letnimi drinkami. Nie może Was to ominąć!

Szczegółowy rozkład wydarzeń: TBA

*WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ DARMOWE

Dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo! Na miejscu czekać na Was będą wszystkie niezbędne informacje: ile osób może przebywać na terenie, jak zachować bezpieczny dystans i korzystać ze wspólnej przestrzeni.

29-31 maja 2020

● piątek: 17:00 – 1:00
● sobota: 12:00 – 1:00
● niedziela: 12:00 – 23:00

Adres:
Wał Miedzeszyński 407 (w stronę Mostu Poniatowskiego, tuż obok basenów)

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.