Otwarcie OFF BRZESKA na BAZARZE RÓŻYCKIEGO!

Jesteście spragnieni nowego miejsca na gastronomicznej mapie Warszawy?

Już od 7 maja będziecie mogli spędzać letnie dni i noce na OFF BRZESKA! Dzień i noc, bazar i targowisko, jedzenie i picie, muzyka i kultura. Na wymienionym bruku powstały nowe boksy kupieckie oraz mobilne stanowiska handlowe.

Trzy razy w tygodniu, dostaniecie tu dobre sery, mleko, wędlinę, mięso, ryby, bułkę i chleb, ten prawdziwy, do tego najlepsze warzywa i owoce od zaprzyjaźnionych rolników, przetwory mazowieckich wytwórców spożywczych, zarówno tych tradycyjnych, jak i tych nowych, z pomysłem. Tak jak kiedyś!

W weekend na nowym – starym Różycu zagości dobra kuchnia z całego świata. Czeka na Was prawdziwy #streetfood! Nie przekraczając Wisły, poznacie zapachy i smaki: słodkie, kwaśne, kolorowe, a wszystko podkręcone muzyką, zarówno klasyczną, rockową, jak i klubową, i znanych, i tych, którzy dopiero zaczynają. Kulturalnie, grzecznie i z głową.

OFF Brzeska
W bramie za chwilę ustawi się kolejka do Szynkwasu. Tu napijecie się zimnej wódeczki pod doskonałego tatara, a dla mocniejszych zawodników – pod lornetę i meduzę. 
To będzie sezon odkryć!  Co tydzień nowi wystawcy, nowe atrakcje, ale ten sam wyjątkowy klimat ulicznego jedzenia!
 
Obserwujcie bacznie wydarzenie – będziemy Was o wszystkim na bieżąco informować!

Godziny otwarcia 
PIĄTEK: 17:00 – 1:00
SOBOTA 15:00 – 1:00
NIEDZIELA: 13:00 – 20:00

Adres: ul. Brzeska 25

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.