Otwarcie Lodowiska przed PKiN

Otwarcie Lodowiska przed PKiN

W sobotę, 3 grudnia 2016 roku, o godz. 10:00 działalność rozpocznie lodowisko przed Pałacem Młodzieży. Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach, dobrej muzyki i sportowej atmosfery znajdą tu coś dla siebie. Do wspólnej zabawy zaprasza SCS Aktywna Warszawa i Pałac Kultury i Nauki.

Na fanów łyżwiarskich przeplatanek, ósemek i innych figur, czekać będzie ponad 700 m2 zamrożonej tafli. Nowe sezonowe lodowisko rekreacyjne, przeznaczone do jazdy figurowej na łyżwach, będzie miało kształt prostokąta o wymiarach 38 m x 19 m. Lodowisko zbudowane jest w oparciu o najnowszą, ekologiczną technologię. Zabawę na lodzie umilać będzie muzyka świąteczna.

Dzięki współpracy z warszawskimi klubami sportowymi lodowisko posłuży również promocji sportów zimowych. Organizowane będą tu pokazy m.in. łyżwiarstwa figurowego, curlingu czy hokeja.

Lodowisko przed Pałacem Młodzieży otwarte będzie codziennie w godzinach od 10:00 do 21:00.
W tym czasie przewidziane są dwie godzinne przerwy technologiczne o godz.13:00 i 18:00.
Jednocześnie ze ślizgawki korzystać będzie mogło nawet 150 osób.

Wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny.

Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, przygotowano blisko 400 par. Dla najmłodszych, stawiających pierwsze kroki na lodzie, czekają również specjalne pingwinki i misie do nauki jazdy.


Już we wtorek 6 grudnia 2016 roku odbędzie się Impreza Mikołajkowa na lodowisku przed Pałacem Młodzieży. Impreza będzie miała charakter świąteczny. Uroczystość otwarcia uświetnią występy i animacje Teatru Jednej Miny. Dzieci jeżdżące na łyżwach zaprosimy do korzystania z pomocy i zabaw instruktorów.
Odnośnik do wydarzenia – klik

źródło

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.