Otwarcie Letniska – koncert Komet

Już w najbliższy piątek, 9 lipca obok Plaży Żoliborz otworzy się nowy bar nad Wisłą – Letnisko. W programie koncert “Komet” i afterparty z “maanamowymi” piosenkami.

Letnisko to oldschoolowe wczasy na wyciągnięcie ręki. Tutaj, w gorące lato, będziemy czerpać radość z prostych rzeczy – bujnej zielonej natury, bliskości rzeki i analogowych doznań.

Letnisko to celebracja polskiego lata z nutką nostalgii:

  • W ciągu dnia możesz udać się na błogi wypoczynek, z dala od zgiełku miasta i imprezowych nadwiślańskich szlaków, a wieczorem spędzisz czas przy kieliszku wina, na kolacji pod rozłożystym drzewem z lampionami.
  • W Letnisku króluje roślinność – zarówno w barze, jak i w menu. Na miejscu możesz uraczyć się wegańską kuchnią od “Bracka 20”  (dawniej No problem) i wpaść na wegetariańśkie śniadanie i pyszną kawę od “Tu Mi Wolno”. 

Chyba każdy z nas kocha polskie lato. Dlatego Letnisko będzie dla wszystkich – małych i dużych, dla tych którzy tęsknią do dawnych czasów i dla tych, którzy się nimi inspirują. W Letnisku będą cieszyć nas proste, cudowne aktywności: podziwianie uprawnego ogrodu z polskimi krzewami owocowymi, wspólne gry, długie rozmowy, kuchnia roślinna, wydarzenia artystyczne i kulturalne, czy tańce pod gołym niebem – mówi Ola Wiśniewska, twórczyni konceptu Letnisko.

Program Otwarcia:

19:00 koncert

Na otwarciu Letniska zagrają “Komety” – rodem z Żoliborza, uznawany za jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych XXl wieku, uformowany przez Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002.

21:00 afterparty
Tańce do maanamowych piosenek: zagra Bartosz Mindewicz, twórca imprezowego cyklu “Stare Piosenki Nocą” i audycji w Radio Kampus. 

Facebook:
https://www.facebook.com/letniskozoliborz

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/1185312531904647

9 lipca 2021
Wybrzeże Gdyńskie 2
Wstęp bezpłatny
Start: 19:00
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.