Otwarcie Business Link Nowa Zebra

Otwarcie Business Link Nowa Zebra – pierwszego w Polsce ekskluzywnego konceptu biznesowego typu „boutique”.

W Warszawie powstał pierwszy w Polsce, elegancki koncept biur coworkingowych typu „boutique”, stworzony przez największy akcelerator biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej – Business Link. Business Link Nowa Zebra wyróżnia się indywidualnym stylem i wysokim standardem, wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Przestrzeń dla wymagających

Inicjatorem przestrzeni nowego Business Link Nowa Zebra jest Małgorzata Zbróg, dyrektor ekspansji BL. Projekt przygotowany został wspólnie przez Pracownię architektury FBT (Annę Federowicz-Tomaszewską, Alicję Obłękowską) oraz Fruit Orchard Interior Design (Katarzynę Miastkowską).

Wnętrza utrzymane są w kolorach ziemi, które w połączeniu z eleganckimi dodatkami tworzą inspirująco piękną, kameralną przestrzeń typu „boutique”. Zadbaliśmy nie tylko o podstawowe funkcje użytkowe, ale też doznania artystyczne – poprzez wzbogacenie aranżacji dziełami sztuki, czy nawet sensoryczne – od aromatyzacji powietrza, po wyśmienitą kawę. To wszystko zapewnia unikalną atmosferę, która z całą pewnością będzie sprzyjała przyjemnemu prowadzeniu biznesu – powiedziała Małgorzata Zbróg, Dyrektor Ekspansji w Business Link.

Oferta Business Link Nowa Zebra

Przestrzeń typu boutique

Business Link Nowa Zebra zlokalizowany jest na 8 i 9 piętrze budynku Zebra Tower, oferując kameralne wnętrza z imponującym widokiem na centrum Warszawy. Biura przeznaczone są na potrzeby od jedno – do kilkuosobowych zespołów i wyposażone w niezbędne do pracy, ale też umożliwiające personalizację wnętrza rozwiązania.

Nasze najważniejsze założenia projektowe dotyczyły tego, aby wnętrza były maksymalnie funkcjonalne i nowoczesne technologicznie – czyli odpowiadały współczesnemu, zmieniającemu się modelowi pracy, który od momentu pojawienia się WIFI, laptopów i smartfonów, uległ ogromnej transformacji. Jednym z najistotniejszych obszarów pracy managerskiej jest dziś komunikacja w różnych jej aspektach – więc zarówno struktura, organizacja, jak i aranżacja nowoczesnych stref biurowych temu przede wszystkim służą. – Katarzyna Miastkowska (FruitOrchard, projektant interior design)

Modne obecnie duńskie pojęcie Hygge – to między innymi filozofia tworzenia przytulnych i domowych miejsc. Ale to tez troska o kolorystykę, odpowiednie ciepłe światło, materiały, czy detale nadające przestrzeni indywidualny charakter.  – Anna Federowicz Tomaszewska (FBT, architekt)

Części wspólne

Business Link Nowa Zebra wyróżniają także niezwykle komfortowe części przestrzeni wspólnej w tym dwukondygnacyjny lounge inspirowany barem hotelowym, który dostępny jest dla klientów oraz ich gości całodobowo.

Butikowy charakter przestrzeni wynika nie tylko z wielkości pomieszczeń – nie ma tu ani wielkich open spaceów z rzędmi biurek, ani ogromnych sal konferencyjnych – wynika też z detali, przemyślanego światła, które pozwala kreować nastrój, czy elementów wystroju takich jak obrazy tworzące mini galerię sztuki – Katarzyna Miastkowska (FruitOrchard, projektant interior design)

Salki i pokoje spotkań zaprojektowane są tak, żeby odpowiadały na potencjalnie różne potrzeby i charakter spotkań. Mamy więc zarówno bardzo mocno zaawansowaną technologicznie sale do poważnych biznesowych rozmów, z projektorem czy szybami LCD i solidnym stołem, ale też zupełnie luźną w stylu salkę na spotkania kreatywne, gdzie w ogole nie ma krzeseł. Mamy surowy w wystroju pokój do rozmów jeden na jeden – idealny dla spotkań np. z coachem, ale też przytulny salonik Hamptons – który chętnie wybierają na spotkania kobiety. – Anna Federowicz Tomaszewska (FBT, architekt)

Wnętrza powstawały we współpracy z artystami DOROTĄ ZEMŁA i DARIUSZEM MLĄCKIM, którzy są nie tylko autorami obrazów, które można obecnie podziwiać we wnętrzach, ale również ogromnego muralu zdobiącego dwukondygnacyjną strefę wejściową.

Chcemy, aby sztuka była na stałe obecna we wnętrzach BL, dlatego naszą kolekcję i galerię będziemy sukcesywnie rozwijać i również w ten sposób promować artystów. Nad rozwojem tej sekcji naszej działalności czuwa odrębny dział, nadzorowany przez URSZULĘ HOLLANEK.powiedziała Małgorzata Zbróg (BL, dyrektor ekspansji)

Lokalizacja: Business Link Nowa Zebra, Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, Warszawa
Stacja metro Politechnika

źródło: infrmacja prasowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.