Ostatki 2017. Gdzie imprezować w Warszawie na zakończenie karnawału?

Ostatki 2017.

Gdzie imprezować w Warszawie na zakończenie karnawału 24-26 lutego?

„Sobotni Bzik” – ostatnia sobota karnawału w DSH

W ostatnią sobotę karnawału w Domu Spotkań z Historią odbędzie się Sobotni Bzik czyli szalona podróż w czasie do lat 20 ubiegłego wieku. Panie, które dopiero co wyzwoliły się z krępujących ich ciała metalowych gorsetów, tańczyć będą charlestona i zmysłowy taniec shimmy, w pracowni rękodzieła królować będą maski karnawałowe, a na „salonach” gry towarzyskie ─ kotyliony, flirt warszawski, poczta francuska i karota. W programie wieczoru każdy znajdzie coś dla siebie ─ od nauki tańców i zabawy w karaoke z przedwojennymi szlagierami zaczynając, na obficie zaopatrzonym bufecie i przeglądzie najlepszych filmowych scen balowych z okresu międzywojennego kończąc. Obowiązuje stylizacja na lata 20.
Data: 25 lutego 2017, godz. 19:00
Odnośnik do wydarzenia – klik


Ostatki w przebraniu: „Nie wierzę, że to TY”

Chwila nieuwagi i znowu żegnamy karnawał. Ale za to w jakim stylu! Nieważne, czy włożysz to, czy zdejmiesz tamto. Czy zakryjesz jedno, czy pokażesz drugie. Czy zrobisz absolutnie cokolwiek, czy też zaledwie wszystko. Najlepiej po głębokim namyśle podejmij spontaniczną decyzję. I bądź kimś innym wbrew sobie lub, na przekór wszystkim, dla odmiany bądź sobą.
Data: 25 lutego 2017, godz. 18:00
Odnośnik do wydarzenia – klik


Impreza karnawałowa w Kulturalnej: „Najgorzej”

Tradycyjnie już na koniec karnawału zapraszamy na „Najgorzej”. Czyli dla wszystkich, którzy nie wyszli od Sylwestra z domu, trochę lęku skrytego pod maską pogardy, trochę czułości, trochę że jesteś inny niż wszyscy, trochę że lepszy, trochę że gorszy. Gramy piosenki, które są straszne, a które bardzo kochamy. Zamykamy karnawał. Przyjdź w swojej najgorszej garderobie, nie maluj się, tańcz nie zastanawiając się, czy umiesz, śpiewaj z nami Evanescence.
Data: 25 luty 2017, godz. 23:30
Odnośnik do wydarzenia – klik


 

Ostatki w Na Lato „Kto pije w ostatki?”

Ostatnia sobota karnawału to dobry powód, żeby wyjść z domu i zaszaleć. Na Lato stwarza Wam do tego idealne warunki razem z Jacob Core i jego prawdziwie karnawałowymi rytmami oraz mistrzami miksologi za barem.
Data: 25 luty 2017, godz. 22:00
Odnośnik do wydarzenia – klik


Koncert karnawałowy: „Czar operetki i musicalu”

Centrum Kultury Wilanów zaprasza na koncert karnawałowy, podczas którego usłyszycie najsłynniejsze numery operetkowe i musicalowe, m.in. z „My fair Lady”, „Kotów” czy „Czarnoksiężnika z krainy Oz”. Wykona je sopranistka Izabela Kniaź z zespołem: Magdalena Sokalska (skrzypce), Tomasz Lupa (fortepian), Tomasz Rawski (perkusja).
Data: 25 luty 2017, godz. 17:00
Odnośnik do wydarzenia – klik


Karnawałowa prywatka

Jedyna impreza w mieście, na której usłyszysz prawdziwe hity minionego wieku, puszczane wprost z płyt winylowych. Do tego dostaniesz smaczne jedzenie i duży wybór craftowego piwa. A wszystko w przyjaznej, kameralnej atmosferze.
Data: 25 luty 2017, godz. 20:00
Odnośnik do wydarzenia – klik


 

MELO na Koniec Ferii 

Impreza karnawałowa w klubie Iskra na zakończenie ferii zimowych.
Data: 24 luty 2017, godz. 21:00
Odnośnik do wydarzenia – klik


Klubowa Noc

Klubowa Noc to impreza na której z jednym biletem bawisz się w następujących klubach: BANK CLUB, Hybrydy, Opera Club Warszawa, Organza Club, Retro music club Warszawa, ROOM 13 Club, Showcase Club.
Data: 24-25 luty 2017
Odnośnik do wydarzenia – klik


Ostatkowy koncert Brass Federacji 

Odlotowy koncert rasowego brass-bandu Brass Federacja. 6 dęciaków i perkusista zagrają dla Was covery Michaela Jacksona, Bee Gees i innych. Zabrzmi także muzyka filmowa, a przede wszystkim rasowe, bo brassowe kompozycje zespołu – m.in.: „Karakuli”, „Skwara Blues”, „Oh, Yeah!”.
Data: 25 luty 2017, godz. 20:00
Odnośnik do wydarzenia – klik


Koszykowa 55: Tropical Echobird feat. ȐåΨ §åΨ squad

Data: 25 luty 2017, godz. 23:00
Odnośnik do wydarzenia – klik


„Ostatni Dzień Karnawału”

Na zakończenie karnawału w klubie „8 dzień tygodnia” wystąpi kolektyw dj’ski „Porządne Dziewczyny”.

Data: 25 luty 2017, godz. 20:00
Odnośnik do wydarzenia – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.