ORZOdoDOMU – nowe dania, promocje

W połowie października wszystkie ORZO people-music-nature musiały ponownie zamknąć swoje drzwi dla Gości. Jednak nadal można cieszyć się niezwykłymi smakami najzieleńszej sieci restauracji w Polsce! Restauracje ORZO w Krakowie (ulica Lipowa 4A), Warszawie (plac Konstytucji 5 i Centrum Praskie Koneser) i Wrocławiu (plac Nowy Targ 28) uruchomiły własne ORZO-dostawy, a dania z lokalu w Poznaniu (Garbary 67a) można zamawiać poprzez platformy dowozowe, takie jak Uber Eats czy Glodny.pl. Goście mogą zamówić klasycznie dania z menu, skorzystać ze świetnych promocji lub przetestować nowy koncept zestawów DIY. ORZO we wszystkich miastach funkcjonują codziennie od 12:00 do 20:00. W ten sposób fani i Goście ORZO mogą wesprzeć ulubioną restaurację w tym trudnym czasie.

W nowym menu #ORZOdoDOMU Goście mogą znaleźć trzy odmiany słynnej pizzy: RONDA MARGHERITA, RONDA SPICY SORRENTINO i RONDA PROSCIUTTO. Ponadto dobrze znane przystawki: BATATAS BRAVAS i CHICKEN WINGS, burgery: CRISPY PULLED BEEF BBQ i ORZO BURGER, a także makaron CREAMY GNOCCHI. W sekcji desery znajdziemy kultowy sernik w stylu nowojorskim PHILADELPHIA CHEESECAKE.

Zielone restauracje ORZO wprowadziły również dania w formie do-it-yourself. Przy zamówieniu Goście otrzymują wszystkie składniki potrzebne do przygotowania danej pozycji z menu wraz z krótką instrukcją. W ten sposób zamówić można STEK Z ANTRYKOTU WOŁOWEGO, ORZO CARBONARA i BEYOND CHILI KIMCHI.

ORZO przygotowało także wyjątkowe promocje. DRUGA PIZZA W PREZENCIE (taka sama lub tańsza) – promocja obowiązuje w dostawie ORZO (opcja dostępna w Krakowie i Warszawie), w dostawie poprzez platformy i z odbiorem osobistym. DRUGIE DANIE ZA 5 PLN (takie samo lub tańsze) – promocja obowiązuje w dostawie ORZO (opcja dostępna w Krakowie i Warszawie) i z odbiorem osobistym.

Wspieraj gastronomię i złóż zamówienie!

KRAKÓW
Zamówienie z odbiorem osobistym i ORZO-dostawą: 12 257 10 42
Zamówienie poprzez platformę: Uber Eats

POZNAŃ
Zamówienie z odbiorem osobistym: 511 455 959
Zamówienie poprzez platformę: Uber Eats / Głodny.pl

WROCŁAW
Zamówienie z odbiorem osobistym i ORZO-dostawą: 519 414 400
Zamówienie poprzez platformę: Uber Eats / Wolt Polska

WARSZAWA KONESER
Zamówienie z odbiorem osobistym i ORZO-dostawą: 511 450 471
Zamówienie poprzez platformę: Uber Eats / Wolt Polska / Glovo

WARSZAWA PLAC KONSTYTUCJI
Zamówienie z odbiorem osobistym i ORZO-dostawą: 22 629 25 40
Zamówienie poprzez platformę: Uber Eats / Wolt Polska

Strona: http://orzo.pl/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.