Orange Warsaw Festival 2018: PROGRAM, artyści, bilety

W dniach 1-3 czerwca 2018 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się Orange Warsaw Festival 2018.

Bez wątpienia wielkim wydarzeniem będzie pierwszy polski koncert Sama Smitha, jednego z najpopularniejszych
wokalistów ostatnich lat, laureata Oscara i czterech nagród Grammy. Smith już od czasu debiutanckiego
albumu był na liście artystów, na których w naszym kraju czekano z wielkimi nadziejami. Sam Smith będzie headlinerem 1 czerwca, a dzień później w tej roli pojawi się Florence Welch z zespołem, czyli Florence + The Machine. Spektakularne sukcesy Brytyjka notuje od końca poprzedniej dekady, kiedy ukazała się jej debiutancka płyta „Lungs”. Do dziś formacja wydała 3 albumy i pracuje nad kolejnym, którego fragmenty być może usłyszymy w czerwcu w Warszawie.

 Rozpiska godzinowa Orange Warsaw Festival 2018:

Nowojorski skład LCD Soundsystem powrócił w 2016 roku serią doskonale przyjętych koncertów, ale na szczęście dali fanom dużo więcej – pierwszy od 7 lat nowy album, który z pewnością trafi na wysokie miejsca list podsumowujących najlepszą muzykę 2017 roku. Koncert LCD Soundsystem na Orange Warsaw Festival będzie ich pierwszym występem w stolicy.

Listę pierwszych czterech nazwisk przyszłorocznego Orange Warsaw Festival zamyka Tyler, The Creator, barwna postać   amerykańskiego hip hopu, raper, producent, osobowość telewizyjna i świetny showman, który swoje umiejętności potrafi wykorzystać na scenie. Do Warszawy trafi ze swoim nowym albumem, „Flower Boy”.

Bilety dostępne tu – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.