Ogólnopolski trening online z trenerami Yes2Move

Polacy spalają kalorie i pomagają walczyć z koronawirusem – już w środę ogólnopolski trening online z trenerami Yes2Move!

Już w najbliższą środę, 20 maja odbędzie się Ogólnopolski Trening dla Zdrowia prowadzony przez trenerów z największych klubów fitness w Polsce. Organizatorzy zapewniają, że udział w treningu jest bezpłatny i zachęcają do wpłat dowolnej kwoty na fundację „Jesteśmy Razem. Pomagamy”, która wspiera polskie szpitale walczące z koronawirusem.

– Chcemy zachęcić do ćwiczeń jak największą liczbę ludzi, którzy teraz spędzają czas głównie w swoich domach, najczęściej w pozycji siedzącej, która jest zabójcza chociażby dla naszego kręgosłupa. Dlatego postanowiliśmy wpaść na trening do domów i zapewnić ludziom dawkę pozytywnej energii – mówi Nicole Kiersnowska, która poprowadzi jeden z środowych treningów na żywo.

Teraz, kiedy zamknięte pozostają ośrodki sportu, rekreacji i kluby fitness umożliwienie treningów we własnych domach jest kluczowe dla zachowania sprawności, dobrego samopoczucia i odporności oraz dobrej kondycji psychicznej. Jak wynika z najnowszych badań dot. aktywności fizycznej Polaków, 43 proc. mieszkańców Polski w czasie epidemii zmniejszyło swoją aktywność fizyczną. Dodatkowo, 30 proc. spędza w pozycji siedzącej ponad 7 godzin dziennie (MultiSport Index Pandemia 2020).

W związku z tym platforma treningowa Yes2move.com zaprasza na ogólnopolski trening na swoim facebookowym profilu – wydarzenie potrwa 2,5 godziny, można wziąć udział w całości lub w wybranym treningu.

20 maja, godz. 18:00

W programie zaplanowano:

  • Cardio Warm Up z Agnieszką Niedobylską. Trening na dobry początek, który przygotuje ciało do wysiłku.
  • Les Mills BodyCombat®  – Anita Szołdra & Kamil Zieliński. To energetyczny trening inspirowany sztukami walki.
  • Brazylijskie Pośladki – Nicole Kiersnowska & Piotr Galus. Zestaw ćwiczeń dla fanów zgrabnych i mocnych mięśni pośladkowych.
  • Dance With Me – Kasia Gnich & Stefan Jakóbczyk. To część z elementami tanecznymi, która zapewni dobrą zabawę i niezbędną dawkę ruchu dla ciała.
  • Best of Joga – Adrian Matecki & Patryk Tomaszewski. Wyciszający umysł i dodający energii zestaw jogowych asan.

Aby wziąć udział w wielkim treningu online na żywo, wystarczy śledzić wydarzenie profilu Yes2Move
https://www.facebook.com/events/2698889273770004/

Podczas Wielkiego Treningu Online organizatorzy będą zachęcać uczestników do wspierania Fundacji „Jesteśmy Razem”, która pomaga polskim szpitalom walczącym z koronawirusem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.