OFF Wedding Warszawa 2020

To już 6 edycja Alternatywnych Targów OFF Wedding!

Niech śluby w Polsce bedą piękne! Niech będą szczere, naturalne, z emocjami. Niech będą autentyczne, z krwi i kości. Niech będa takie jak pary młode – niektóre szalone i tańczące na stole, inne spokojne i romantyczne. Niech będą prawdziwe, nieudawane i niezmuszające do wpasowywania się w role i schematy.”Jesteś wariatem, ale tylko wariaci są naprawdę coś warci.”Fantazja, marzenia, szaleństwo. Odwaga i wiara we własne przekonania. Miłość. Magia.Takiego dnia ślubu życzylibyśmy Wam wszystkim. Cudownie radosnego, dziecięco beztroskiego, przepełnionego przygodami.

Naszą niezmienną pasją jest inspirowanie par do planowania ślubu ich marzeń. Chcemy więcej wolności, swobody, radości i naprawdę szczerego cieszenia się przez was, własnym dniem ślubu. Chcemy, abyście nie przejmując się światem, robili wtedy to co lubicie najbardziej, wyglądali tak jak lubicie się najbardziej, mieli wokół swoje ukochane osoby i zwierzaki, byli bezwstydnie całym sobą ze sobą. Niech tego dnia najważniejsze będą uczucia, emocje, prawda i miłość.

Chcemy pokazać wam, że ślub może być naprawdę waszym dniem, że istnieją wokół świetni ludzie i firmy, które mogą pomóc zorganizować ślub z marzeń, niestereotypowy, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo.

2 luty 2020, godz. 11:00-19:00

Miejsce: MYSIA 3

Bilety 5zł – do nabycia przed wejściem

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.