NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA – TRASA 2019

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA – TRASA 2019.

Good Taste Production i Kayax zapraszają na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej „BASTA”. Po nowym roku artystka odwiedzi Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk i Warszawę – bilety na te koncerty trafią do sprzedaży 15 października 2018 roku. Szczegółowe informacje dostępne na www.goodtaste.pl.

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi – „to najważniejsza płyta”. Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas, już prawie w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej – „NOSOWSKA na tłusto” i zimą 2019 na drugiej części trasy NOSOWSKA na tłusto i BASTA.

Ja pas! – https://www.youtube.com/watch?v=nW43cYdk7AU
Nagasaki – https://www.youtube.com/watch?v=dIngXupNdVM

Do zobaczenia na koncertach!

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA:
08.02.2019 – Wrocław / A2
09.02.2019 – Katowice / MCK
10.02.2019 – Kraków / Klub Studio
16.02.2019 – Gdańsk / Stary Maneż
17.02.2019 – Poznań / Klub Tama
27.02.2019 – Warszawa / Torwar
02.03.2019 – Łódź / Wytwórnia

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA
27 lutego 2019 (środa), godz. 19:00
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Bilety w cenach:
miejsca stojące: 79 zł (I pula), 99 zł (II pula), miejsca siedzące: 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A), [miejsca stojące – pule biletów dostępne do wyczerpania]
Bilety dostępne: www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się 15.10 o godz. 12:00. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin wydarzeń dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin


Mamy do rozdania 2 pojedyncze zaproszenia na koncert w Warszawie

Co trzeba zrobić aby otrzymać wejściówkę:

1. Polubić i udostępnić wpis na swoim FB (status publiczny)

2. Pod postem napisać tytuł ulubionej piosenki Katarzyny Nosowskiej

21 lutego br. skontaktujemy się z 2 osobami, które otrzymają zaproszenie

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.