Noc Księgarń 2020

Noc Księgarń 2020

Już za tydzień Noc Księgarń 2020 – wielkie święto księgarń i czytelników. Ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję, że wszystkie festiwalowe wydarzenia odbędą się jedynie za pośrednictwem Internetu. Przez cztery wieczory, od 14 do 17 października, nadajemy dla Was prosto z księgarń! Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie. Mimo wszystko bądźmy razem!To bardzo trudny rok dla księgarń, autorów, dla kultury – zachęcamy do robienia zdalnych i stacjonarnych zakupów w lokalnych księgarniach!

Księgarnie przygotowały dla Was na Noc Księgarń specjalną ofertę: kiermasze, lokalne targi książki, nocne rabaty – dostępne stacjonarnie i w często także przez Internet. Podczas zakupów po zmroku obowiązują takie same zasady jak we wszystkich innych punktach handlowych – zachowujmy dystans, zakrywajmy nos i usta. W tym czasie w księgarniach będzie można także zrobić zakupy zdalnie – przez telefon czy Facebooka (zapytajcie o to księgarzy!). Przed wybraniem się do księgarni na zakupy po zmroku prosimy o zapoznanie się z informacją na www.nocksiegarn.pl/covid19

Organizatorem projektu #NocKsięgarń2020 jest dystrybutor książek OSDW Azymut (Grupa PWN Moc wiedzy). Wydarzenie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kiedy: 14-17 października 2020

Szczegółowy program wydarzeń Nocy Księgarń zostanie ogłoszony już wkrótce na stronie www.nocksiegarn.pl

Wydarzeniu towarzyszy kampania Książka na telefon. Wspieramy lokalne księgarnie

Księgarnie biorące udział w drugiej edycji Nocy Księgarń są zobowiązane do przestrzegania reżimu sanitarnego zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.

Organizatorem projektu #NocKsięgarń2020 jest dystrybutor książek OSDW Azymut. Wydarzenie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Partnerzy medialni wydarzenia: Lubimyczytac.pl, BiblioNETka.pl, Granice.pl, booklips.pl, Twoja Księgarnia, smakksiazki.pl, Magazyn Literacki KSIĄŻKI, nakanapie.pl, RMF Classic, Uroda Życia, Rafał Hetman o książkach, Strefa Czytacza, Okoń w sieci, Georgina Gryboś – Literacka Kavka, Księgarka na regale.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.