Niezwykłe kubki z kotami

kubki z kotami

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla miłośnika kotów mamy pomysł dla Ciebie! Personalizowany kubek będzie idealnym zakupem. 

Dla kogo kubki z kotami? 

Prezent jakim jest kubek z postacią kota będzie idealny dla każdego miłośnika tych mruczących towarzyszy człowieka. Sprawdzi się dla każdej osoby bez względu na wiek, czy płeć. 

Jest to uniwersalny i praktyczny gadżet, który z powodzeniem możesz wręczyć na różnego rodzaju okazje takie jak święta, urodziny, czy potraktować jako formę podziękowania. 

Kubki z kotami mają dużą pojemność, jest to aż 330 ml. Dzięki temu pijąca z nich osoba może przez długi czas celebrować rytuał spożywania napoju.  

Co więcej kubek z kotem nie jest kolejnym zwykłym kubkiem do kolekcji. To wyjątkowy produkt, którego grafikę w całości możesz zaprojektować. 

Zaprojektuj kubek idealny 

Grafika na kubku może zostać w pełni spersonalizowana. Projekt wykonasz za pomocą internetowego kreatora. Program jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nie trzeba mieć dużych umiejętności żeby z niego skorzystać. 

Wykonasz go poprzez cztery, proste wybory: 

  • kolor i typ kubka 
  • rodzaj tła 
  • personalizacja postaci zwierzęcia 
  • personalizacja postaci ludzkiej 

Wybór koloru kubka dotyczy jego ucha oraz wnętrza, ponieważ główną część przedmiotu będzie zajmowało tło wraz z postaciami. Wybierasz również ucho kubka. Może być klasyczne lub mieć kształt połowy serca. 

Tła w kreatorze występują w kilkunastu wariantach. Za ich pomocą nawiążesz do obecnej pory roku, ale też możesz potraktować je jako wyrażenie wspomnienia np. wspólnych chwil, które przeżyłeś z bliską osobą lub miejsca, gdzie otrzymała bądź kupiła ukochane zwierze. 

Wyboru dokonasz pomiędzy różnymi porami roku, wnętrzami pomieszczeń, krajobrazami inspirowanych naturą lub architekturą, a także całkiem fantastycznych obrazów jak widok z planety Małego Księcia! 

Kolejnym krokiem jest wybór postaci kota. To on razem z ludzką postacią będzie stanowił centrum grafiki.  

Producenci kubków zadbali żeby osoba projektująca miała dostęp do przedstawień kotów różnej maści oraz rasy. Każde z nich zostało dokładnie opracowane w nawet najmniejszych detalach, dzięki temu możemy wyszukać idealną podobiznę. Im bardziej postać kota będzie przypominała ulubieńca Twojego bliskiego tym większa jego radość. 

Za Twoją sprawą na kubku pojawi się kolorowy dachowiec, rasowy sfinks lub pers. 

Kocie postacie różnią się również ustawieniem ciała. Wszystkie siedzą przy swoim opiekunie, ale część z nich zwrócona jest głową do osoby patrzącej na kubek, inne patrzą na właściciela, a ostatnia grupa zerka w tym samym kierunku co człowiek. 

Ostatnim krokiem jest umieszczenie na kubku podobizny Twojego bliskiego. Tutaj również spotkamy się z bardzo szerokim wyborem, dzięki któremu dopasujemy nawet najmniejsze detale. Rozpocznij od wyboru sylwetki, następnie włosów oraz ubrania. Jeżeli chcesz możesz urozmaicić postać dodatkami. 

Ideą jest stworzenie obrazu, który jak najbardziej będzie odzwierciedlał wygląd obdarowanej osoby. Dzięki temu, jak tylko weźmie kubek w rękę rozpozna się na nim.  

Wysoka jakość produktu 

Poza niezwykłą grafiką bardzo ważna jest ogólna jakość kubka. Kubki wykonane są z wysokiej jakości materiału jakim jest porcelana. Jest trwała i spokojnie możesz myć naczynie w zmywarce.  

Grafika umieszczona na kubku jest wykonana doskonale opracowaną techniką, która sprawia, że nie blaknie nawet przy bardzo częstym myciu i długotrwałym używaniu. Kubek cały czas będzie cieszył oczy barwami oraz obrazem, który nie zmyje się. 

Zobaczysz, że napój w kubku z kotem będzie całkiem inaczej smakował dla właściciela mruczka! Wejdź na stronę https://kapkap.eu/kubki/z-kotami i rozpocznij projekt.  

/artykuł sponsorowany/

Reklama