„Niechciane prezenty” w Hali Gwardii

„Niechciane prezenty” w Hali Gwardii.

W niedzielę, 7 stycznia 2018 Hala Gwardii udostępni swoją przestrzeń wszystkim, którzy chcą, swobodnie pozbyć się prezentów i podarków w każdej postaci.

Tradycyjnie w każde święta pula otrzymanych, „nietrafionych” prezentów wynosi od 8 do 14 % niezależnie od ich kategorii.

Hala Gwardii pragnie wyjść naprzeciw wszystkim tym, których nie w pełni usatysfakcjonowały świąteczne niespodzianki, proponując niecodzienną akcję – Targ „Niechciane prezenty”.

Być może prezent, którego nie polubiliśmy będzie wymarzonym prezentem dla kogoś innego?

Przyjdź do Hali Gwardii (wcześniej rejestrując się poprzez zgłoszenie mailowe) i sprzedaj, oddaj, zamień swoje nietrafione prezenty.

Uczestnicy akcji sami ustalają cenę lub sposób zapłaty. Wszelkie transakcje wymienne również będą mile widziane.

Jak dołączyć do akcji „Niechciane prezenty”?

  1. Wyślij mail ze zgłoszeniem na adres mailowy – zgloszenie@cbrevents.pl (podaj swoje imię, nazwisko, opis prezentu, którego chcesz się pozbyć).
  2. Przyjdź do Hali w niedzielę, 7 stycznia, punktualnie na godz. 10.00.
  3. Podejdź do miejsca organizatora (korytarz pod antresolą obok Baru Mlecznego), zamelduj swoją obecność i zajmij miejsce wskazane przez organizatora.
  4. Powodzenia!

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla osób prywatnych. Obecność dla firm, kolektywów prezentowych oraz marek chcących wziąć udział w wydarzeniu ze swoją wyprzedażą zostanie ustalona symbolicznie drogą mailową. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy pojawienia się na Targu „Niechcianych Prezentów” napojów alkoholowych, psychoaktywnych oraz innych używek nielegalnych w obrocie wg prawa Rzeczypospolitej Polskiej.

Termin przyjmowania zgłoszeń – do 5 stycznia 2018 roku, godzina 20.00.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.