Natalia Nykiel w Głębocka 66

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Natalia Nykiel w Głębocka 66.

Wokalistka, autorka tekstów, muzyk. Koncerty Natalii cieszą się ogromną popularnością. Jest jedną z niewielu artystek, której koncerty to koncepcyjne widowiska. Artystka mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku, zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Albumem, stworzonym we współpracy z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska, Bunio z Dick4Dick, Paulina Przybysz, Karolina Kozak, Budyń z zespołu Pogodno i producent płyty Fox, Natalia zapełniła trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu. Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii. Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 145 milionów wyświetleń.

W październiku 2017 roku premierę miała jej druga płyta zatytułowana „Discordia”. Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski. Teledyski do singli „Spokój” i „Total błękit” promujących album obejrzano już ponad 10 milionów razy! Premierze płyty towarzyszyła spektakularna trasa koncertowa Total Tour, która była największą klubową produkcją koncertową w Polsce w ciągu ostatnich lat. W większości najważniejszych muzycznych zestawień „Discordia” została uznana za najlepszą polską płytę 2017 roku, a Natalia otrzymała tytuł Kobiety Roku przyznany przez magazyn „Glamour”. W marcu Natalia otrzymała za album najważniejszą polską nagrodę kulturalną O!Lśnienia 2017, na którą złożyła się nominacja kapituły złożonej z dziennikarzy radiowej Trójki i Onetu oraz nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika.

12 maja 2018

https://www.facebook.com/events/1570883936314708/
_________________________________________________
✪ WYCHODZĘ Z RODZICAMI ✪ to bezpłatna opieka nad dziećmi w czasie trwania wybranych wydarzeń przeznaczonych dla widzów dorosłych, które odbywają się w naszym ośrodku. Rodzice siedzą na sali widowiskowej, słuchając koncertu czy oglądając film, a za ścianą obok ich dzieci świetnie się bawią z naszymi animatorkami. 
Cykl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-8 lat. Z propozycji może skorzystać bezpłatnie każda mama lub każdy opiekun, którzy zakupili przynajmniej jeden bilet. Miejsce dla dziecka należy zarezerwować pod adresem mailowym: sekretariat@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. do 28 kwietnia 2018 r. 
Dzięki wcześniejszym rezerwacjom będziemy wiedzieli na jakie zajęcia i zabawę się przygotować oraz jak liczna będzie grupa i w jakim wieku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.