Narodowa Strefa Kibica. Bilety od 10 zł

Narodowa Strefa Kibica.

Cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy staną na płycie PGE Narodowego, gdzie 19 czerwca będziemy razem kibicować Biało-Czerwonym! Mecz w Narodowej Strefie Kibica będzie mogło obejrzeć nawet 70 tysięcy osób. Reprezentacja Polski w piłce nożnej na naszych oczach zmierzy się z Senegalem.

Sportowe emocje na najwyższym poziomie nie mogą ominąć PGE Narodowego. W czerwcu spotkamy się tak, jak sześć lat temu, gdy na arenie rozgrywano mecze Euro 2012. Tym razem będziemy jednak obserwować zmagania Polaków w ich pierwszym meczu w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji.

Narodowa Strefa Kibica połączy Polaków. Poza transmisją meczu, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, dodatkowo czas umilą występy muzyczne oraz animacje w strefach przygotowanych przez naszych partnerów.

Sprzedaż biletów do Narodowej Strefy Kibica rozpocznie się 5 czerwca.

Bilety do Narodowej Strefy Kibica na płytę i trybuny kosztują od 10 do 30 zł, znajdziecie je na www.narodowastrefakibica.pl/bilety. W sprzedaży również pakiety VIP.

Patronem Honorowym wydarzenia jest Telewizja Polska S.A.

źródło: pgenarodowy.pl

https://www.facebook.com/events/192759838210273/

UWAGA: Narodowa Strefa Kibica powstanie tylko na ten jeden mecz. W pozostałych terminach meczów reprezentacji – 24 czerwca z Kolumbią, 28 czerwca z Japonią – stadion jest zajęty, odbywać się będą koncerty i inne wydarzenia. 

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.