Naklejki „Kraina Lodu 2” w Multikinie!

Naklejki „Kraina Lodu 2” w Multikinie!

Najnowszy animowany hit studia Walt Disney czyli „Kraina lodu 2″ zadebiutuje na ekranach Multikina już 22 listopada. Dla wszystkich miłośników Anny, Elsy i reszty ekipy sieć Multikino przygotowała niespodziankę! Zestaw naklejek z bohaterami filmu GRATIS! Naklejki otrzymają rodziny, które od 22 listopada, kupią kartę Rodzina do Kina przy zakupie biletów na film. 

Ten film trzeba zobaczyć całą rodziną. Powrócą siostry Anna i Elsa, wraca dzielny Kristoff wraz ze swoim równie odważnym reniferem Svenem. Nie zabraknie także ulubieńca publiczności, czyli bałwanka Olafa. Bohaterowie poznają nowych przyjaciół, narobią sobie kolejnych kłopotów i odwiedzą niezwykłe krainy. Dużo śmiechu, wzruszeń i niezapomnianych wrażeń czeka na widzów podczas seansu tej familijnej superprodukcji. Dodatkowo w Multikinie najmłodsi otrzymają wspaniałe naklejki. Już od 22 listopada w kasach kin można odbierać naklejki, przy jednoczesnym zakupie karty Rodzina do kina oraz biletów na seans. Jeśli zakup karty i biletów został dokonany przez stronę www.multikino.pl, zapraszamy po odbiór naklejek do kas kinowych z dowodem zakupu. Liczba naklejek jest ograniczona, więc zachęcamy do planowania seansu wcześniej.

Karta Rodzina do Kina uprawnia do zakupów z 20% zniżką w kinowych barach oraz Multishopie. Zniżka barowa z pewnością przyda się podczas kupowania specjalnych zestawów barowych z figurkami bohaterów „Krainy lodu  2”. Dzięki karcie każdy bilet jest w cenie biletu dziecięcego. Za zakupy biletów widzowie zbierają punkty, które można wymienić na nagrody: zestaw barowy lub bilet gratis! Lista aktualnych nagród oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie www.multikino.pl/rodzina.

Życzymy wspaniałych familijnych seansów z kartą Rodzina do Kina! Do zobaczenia w Multikinie!

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.