Najlepsze miejsca na śniadanie w Warszawie 2019

Fot. Shuk

Najlepsze miejsca na śniadanie w Warszawie.

Lista 5 miejsc w Warszawie, które oferują smaczne śniadania w wyjątkowej atmosferze.


Charlotte – chleb i wino

Śniadanie w Charlotte serwowane jest przez cały dzień. W menu zestawy składające się ze świeżego chleba, masła, konfitur i czekolad (12-26 zł) , omlet (10 zł) i granola z jogurtem (10 zł). 

poniedziałek – czwartek 7.00 – 00.00
piątek 7.00 – 1.00
sobota 8.00 – 1.00
niedziela 8.00 – 00.00

Charlotte – chleb i wino, plac Zbawiciela, ul. Próżna, plac Trzech Krzyży


Krem

W Krem zjecie klasyczne francuskie śniadania tj. omlet z serem (28 zł), sandwitch oraz najlepsze w Warszawie tosty Monsieur Croque (32 zł). Potrawy przygotowywane są z najlepszych produktów. Krem to drugi lokal Luca, który wcześniej działał w Monsieur Leon. Bistro otwarte jest od wtorku do niedzieli, od godziny 9:00.

Krem, ul. Śniadeckich 18


SAM Kameralny Kompleks Gastronomiczny

Fot. SAM

SAM, który powstał na Powiślu w 2012 roku to połączenie restauracji, piekarni i delikatesów. Przez 7 dni w tygodniu zjecie tu smaczne śniadania, na które składają się zestawy śniadaniowe za 32-36 zł, owsianki (20 zł),  omlety od 27 zł, bajgle, tosty i wiele innych propozycji. Bistro cieszy się ogromną popularnością.

SAM, ul. Lipowa 7


Bułkę przez Bibułkę

“Bułkę przez Bibułkę” to przede wszystkim kanapki i bajgle, ale zupełnie inne niż te, które jadłeś do tej pory: zapiekane, podane w ciekawy sposób, z domowym sosem i sałatką. Na śniadanie w kawiarni zjecie również owsiankę (17 zł),  śniadanie paryskie (18 zł), jajecznicę (15 zł) i wiele innych dań.

Bułkę przez Bibułkę, ul. Zgoda 3


Shuk

Fot. Shuk

Fantastyczne miejsce dla osób kochających kuchnię turecką i arabską. Śniadania serwowane są w godz. 9.00 do 11.30. Wyśmienite „śniadanie dla dwojga”, podawane na specjalnej „piętrowej” zastawie” (43 zł) oraz tureckie lub libańskie śniadanie podawane na specjalnych tacach (25 zł). W karcie znajduje się również kilka innych propozycji śniadaniowych.

SHUK ul. Grójecka 107

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.