Najlepsza Klinika Przeszczepu Włosów w Warszawie – jak wybrać?

Klinika Przeszczepu Włosów w Warszawie
UDOSTĘPNIJ
Zobacz, czym jest przeszczep włosów i jak wybrać klinikę, która skutecznie wykona transplantację włosów. Poznaj najlepszą klinikę przeszczepu włosów w Warszawie.

Z roku na rok w naszym kraju wzrasta liczba mężczyzn, którzy poddają się zabiegom przeszczepu włosów. Z racji, że Polska plasuje się aż w pierwszej dziesiątce z największą liczbą łysiejących mężczyzn, to duża ilość zabiegów nie powinna nikogo dziwić, tym bardziej biorąc pod uwagę szybkie tempo życia i codzienne narażenie na duży stres. Jeśli Ty również zmagasz się z nadmiernym łysieniem, to sprawdź, na czym polega przeszczep włosów oraz jak wybrać najlepszą klinikę przeszczepu włosów w Polsce!

Przeszczep brwi, włosów lub brody — co to jest i na czym polega?

Problem z łysieniem dotyka ponad 60% mężczyzn. O ile może mieć swoje podłoże w dziedziczeniu, to również przyczyną łysienia może być:

 • wiek,
 • genetyka,
 • androgeny,
 • stres,
 • nieodpowiednia dieta.

Sam zabieg polega na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych tzw. graftów z określonej powierzchni dawczej (najczęściej jest to obszar potylicy), a następnie umieszcza się je w miejscach wyłysień – czyli w powierzchni biorczej.

Jak wybrać dobrą klinikę transplantacji włosów?

Wraz z narastającym problemem na rynku pojawiło się wiele klinik oferujących zabiegi przeszczepu włosów. Niestety nie wszystkie posiadają odpowiedni sprzęt oraz doświadczonych specjalistów. W związku z tym zabiegi mogą nie dać pożądanych rezultatów. Zatem, którą z nich wybrać i jaka będzie najlepsza?

Specjaliści

Podczas wyboru kliniki kieruj się opiniami na temat kadry lekarskiej w danej placówce. Doświadczeni lekarze i specjaliści pomogą Ci w zaplanowaniu zabiegu oraz przedstawią wszystkie niezbędne informacje. Co więcej, sam zabieg przebiegnie sprawnie i bez ryzyka.

Metoda i sprzęt

Zwróć również uwagę na metodę, jaka jest wykorzystywana w danej klinice. Miejsce pobierania mieszków włosowych jest uzależnione od wybrania jednej z metod:

 • S.A.F.E.R.,
 • FUE,
 • GHO,
 • BHT.

Co więcej, zwróć uwagę na urządzenia, jakimi posługują się lekarze podczas transplantacji włosów, ponieważ podczas przeszczepu S.A.F.E.R. wykorzystuje się specjalistyczny aparat. Każda z wyżej wymienionych metod różni się od siebie, dlatego zapytaj o to w wybranej klinice i poproś o wyjaśnienie, która z nich jest stosowana.

Opieka pozabiegowa

Kolejnym czynnikiem, na jaki warto zwrócić uwagę, jest opieka po zabiegu. Warto, aby kontakt z personelem był szybki i łatwy w przypadku, gdyby wystąpiły jakiekolwiek skutki niepożądane.

Przeszczep włosów w Warszawie — która klinika najlepsza?

Kiedy już wiesz, na czym polega przeszczep włosów i jak wybrać odpowiednią klinikę, to możesz śmiało wybierać spośród propozycji na rynku. Jeśli zależy Ci na sprawnym zabiegu i fantastycznych efektach, to zobacz ofertę przeszczepu włosów w Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie przy ul. Sienna 86. Klinika została nagrodzona certyfikatem ARTAS™ Center of Clinical Excellence, który świadczy o najwyższej jakości zabiegów wykonywanych z użyciem robota ARTAS™, a jakość udanych zabiegów kliniki potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

W Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie możesz liczyć na:

 • doświadczony zespół,
 • 14 lat doświadczenia,
 • innowacyjne technologie,
 • staranną opiekę,
 • udogodnienia dla pacjentów,
 • kompleksową pomoc.

Skorzystaj z formularza wyceny transplantacji włosów, aby otrzymać rekomendacje oraz wstępną wycenę transplantacji włosów w Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie.

/artykuł sponsorowany/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.