MyCraft Arena w Blue City

MyCraft Arena w Blue City.

30 marca br., w Centrum Handlowym Blue City odbędzie się MyCraft Arena. Oprócz atrakcji osadzonych w świecie Minecraft, na uczestników wydarzenia będą czekały niespodzianki, takie jak wirtualna wycieczka po zbiorach Galerii Sztuki Średniowiecznej Muzeum Narodowego w Warszawie oraz bonusy dla użytkowników Cukierowo, gry dla najmłodszych, stworzonej we współpracy z psychologami.

Trzecia edycja MyCraft Arena to wydarzenie przeznaczone dla dzieci i rodziców. Wśród mini gier, konkursów i zabaw odnajdą się zarówno ci, którzy dopiero odkrywają możliwości Minecraft, jak i osoby, które poruszają się po nim bez problemów. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach turniejowych oraz wziąć udział w licznych konkursach, warsztatach i zabawach plastycznych, w ramach których będą mogli stworzyć przedmioty znane im ze świata Minecraft. Będzie to też okazja do poznania historii i zasad gry oraz sprawdzenia, jak można wykorzystać jej walory edukacyjne. Na zwycięzców konkursów i rozgrywek turniejowych będę czekały atrakcyjne nagrody, wśród których znajdą się m.in. produkty ze świata Minecraft.

MyCraft Arena to również wiele innych atrakcji, zarówno w świecie wirtualnej rzeczywistości, jak i tym prawdziwym.

Starszych i młodszych miłośników kultury i sztuki ucieszy propozycja od Muzeum Narodowego w Warszawie. Za pomocą gogli i dedykowanej aplikacji VR (wirtualnej rzeczywistości)stworzonej przez firmę Tomorrow, przeniosą się z Blue City prosto do Galerii Sztuki Średniowiecznej. Tam, bez tłumów, będą mogli obejrzeć najciekawsze eksponaty i poznać ich historię.

Wydarzenie MyCraft Arena opanuje centrum handlowe Blue City 30 marca. Rodzice i dzieci w godzinach od 10.00 do 20.00 będą mogli odwiedzić specjalną strefę na poziomie -1 oraz Macro Games Cube na 3 piętrze. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.