Muzyka w Pracowni: Misia Furtak i Hania Raniszewska

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Muzyka w Pracowni: Misia Furtak i Hania Raniszewska.

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach cyklu Muzyka w Pracowni – koncertów w przestrzeni fińskiego, drewnianego domku przy ul. Jazdów 3/6 będącego od 2016 roku pracownią dla kreatywnych.

Już 12 września 2018 rokuwystąpi u nas Misia Furtak z zespołem w składzie: 

Hania Raniszewska – pianino, instrumenty klawiszowe, wokal
Michalina Bieńko – klarnet, instrumenty klawiszowe, wokal

Koncert otworzy Specjalny Gość, którego ogłosimy wkrótce.

Wejściówki online: https://goout.net/pl/bilety/muzyka-w-pracowni-misia-furtak/refd/

Informacja od Misi Furtak na temat sugerowanego rodzaju wsparcia:

—> Wejściówka normalna – wstęp do Otwartej Pracowni Jazdów na koncert

—> Wejściówka wsparciowa – wstęp na koncert i dodatkowe wsparcie dla Otwartej Pracowni Jazdów

(Otwarta Pracownia Jazdów to miejsce, w którym spędziłam znaczną część minionego roku. Pracowałam nad płytą, robiłam próby. Utrzymuje się ze składek i siły rąk społeczności skupionej wokół niej. W tym roku jedna z sal nie przetrzymała burz, dach wymaga remontu. Kupując ten typ biletu wszyscy możemy nie tylko skorzystać z uroków pracowni, ale również jej pomóc).

—> Wejściówka normalna plus przedsprzedaż płyty – w styczniu 2019 ukaże się moja płyta. Wiem, że nie macie pojęcia, co się na niej znajdzie, ale jeśli lubicie niespodzianki ten bilet jest dla Was. Swój egzemplarz płyty otrzymacie w połowie stycznia 2019.

—> Wejściówka wsparciowa plus przedsprzedaż płyty – wstęp na koncert, przedsprzedaż płyty i dodatkowe wsparcie dla Otwartej Pracowni Jazdów.

Ilość miejsc w domku jest ograniczona, ale na ogród zostaną wystawione głośniki i będzie możliwość słuchania/oglądania na zewnątrz. W ogrodzie tradycyjnie obowiązuje sugerowana zrzutka na wydarzenie (20 zł).

O artystce:
Misia Furtak – wokalistka, basistka i dziennikarka. Z zespołem Très.B laureatka Fryderyka w kategorii Debiut Roku i Paszportu Polityki w kategorii Muzyka Popularna, a z solowym projektem Misia Ff nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Występuje pod własnym nazwiskiem, a także współtworzy zespół Ffrancis. Gościnnie współpracowała m.in z kwintetem Wojtka Mazolewskiego, a “Chaos pełen idei” otrzymał status złotej płyty. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japoni, współpracowała ze znakomitościami ze świata muzyki, m.in. nad płytą „The Other Hand” Très.B, którą wraz z zespołem współtworzył Victor van Vugt odpowiedzialny za produkcję „Murder Ballads” Nick’a Cave’a, stały współpracownik m.in. PJ Harvey i Depeche Mode. Jest aktywna jako dziennikarka, przez kilka lat prowadziła audycję muzyczną w polskim radio RDC.

Granie zaczynamy o 21.00, a do domku zapraszamy Was już od 20.00. 

Na Jazdowie obowiązuje zakaz wjazdu samochodów. Przybywajcie do Otwartej Pracowni pieszo, rowerem lub komunikacją miejską.

● ● ●
Pomóż dalej działać Otwartej Pracowni! 
Nie posiadamy stałego finansowania, utrzymujemy się z datków i pracy wolontariuszy. Zostań naszym Patronem – patronite.pl/otwartapracownia
● ● ●
Domek fiński 3/6 jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.