Muzeum w Krzakach – rezydencja Muzeum Azji i Pacyfiku na Jazdowie

Muzeum w Krzakach to trzytygodniowa rezydencja Muzeum Azji i Pacyfiku w Rotacyjnym Domu Kultury na Jazdowie.

Przez cały czas trwania projektu dostępna będzie wystawa prezentująca wybór fotografii z Archiwum Materiałów Wizualnych Muzeum Azji i Pacyfiku.

Zdjęcia pochodzą z lat 50., 60., 70. i 80. XX wieku, a więc z epoki fotografii analogowej. Zobaczymy na nich sceny m.in. z Chin, Nepalu, Pakistanu, Wietnamu i Indonezji. Zdjęcia zostały dobrane tak, aby pokazać również fotograficzne smaczki i chochliki, np. efekt podwójnego naświetlenia klatki.

Wystawa dostępna jest 5 dni w tygodniu (wtorek, czwartek-niedziela) w godzinach 12-18. Wstęp wolny.

Zapraszamy również na cykl bezpłatnych warsztatów organizowanych w czasie rezydencji Muzeum Azji i Pacyfiku na Jazdowie. Więcej informacji o warsztatach – w osobnych wydarzeniach.

Ważne informacje:
Domek dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Ze względu na pandemię – liczba osób przebywających jednocześnie w domku jest ograniczona. Obowiązują maseczki ochronne oraz dezynfekcja dłoni. Wszyscy zwiedzający i uczestnicy warsztatów prowadzonych w ramach projektu „Muzeum w krzakach” będą musieli wypełnić oświadczenie o świadomości zagrożenia.

Na Osiedlu Jazdów nie ma miejsc parkingowych dla uczestników wydarzeń. Zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską lub rowerem.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.