Mustache Yard Sale na święta 2018

Mustache Yard Sale na święta 2018.

W tym roku nie musicie się obawiać prezentowej gorączki. Odetchnijcie z ulgą – Mustache Yard Sale wpada do Pałacu Kultury i Nauki ze swoją ulubioną edycją wypełnioną po brzegi świąteczną atmosferą, choinkami, pierniczkami oraz oczywiście prezentami!

Odpuście maraton po centrach handlowych. Nie ma lepszego i przyjemniejszego miejsca na znalezienie wyjątkowych prezentów niż Mustache Yard Sale. W upolowaniu tych najbardziej trafionych upominków dla całej rodziny pomoże Wam ponad 300 projektantów i twórców wyjątkowych ubrań, dodatków, akcesoriów oraz designerskich przedmiotów z całej Polski. Do tego specjalna strefa roślinna, w której będziesz mógł własnoręcznie wykonać swój prezent.
O kapryśnie podniebienia stołecznych foodiesów zadba kilkanaście konceptów gastronomicznych, wychodząc na przeciw zarówno miłośnikom słodkości jak i kulinarnych wycieczek po świecie.

PEŁNĄ LISTĘ WYSTAWCÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ: https://www.mustache.pl/l/FylCPw0

Podczas wydarzenia spodziewajcie się mnóstwa dodatkowych atrakcji:
• warsztatów świątecznych wieńców oraz pierniczków
• kreatywnych animacji dla dzieci w strefie Małego Wąsacza
• wspólnego tworzenia lasów w słoiku
• specjalnych stref naszych partnerów pełnych niespodzianek

15-16 grudnia 2018, godz. 11:00-19:00

PKiN, plac. Defilad 1

Wstęp wolny

Weźcie przyjaciół, rodzinę, nawet rodzeństwo, które Was wkurza i wpadajcie do Pałacu na świąteczne zakupy! Pamiętajcie o zabraniu swoich czworonogów – one też kochają święta.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.