Multikino uruchamia przedsprzedaż na „Króla Lwa”

Multikino uruchamia przedsprzedaż na „Króla Lwa”.

Reklama
Reklama

Mija ćwierć wieku, od kiedy po raz pierwszy widzowie poznali historię Simby oraz jego przezabawnych przyjaciół: surykatki Timona i guźca Pumby. A już 19 lipca w Multikinie zobaczyć będzie można długo wyczekiwany remake słynnej animacji Disneya „Król Lew”. W Multikinie właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów.

To animacja o uniwersalnym przesłaniu, na której nieprzerwalnie od 25 lat doskonale bawią się widzowie w każdym wieku. Po wielkim sukcesie w 1994 roku, kiedy to po raz pierwszy na wielkim ekranie pojawił się „Król Lew”, teraz mamy okazję odświeżyć sobie historię dzielnego Simby. Zapowiada się niezwykła, pełna humoru a także wzruszeń podróż do afrykańskiej sawanny, wypełniona kultowymi piosenkami.

W związku z długo wyczekiwaną premierą Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na „Króla Lwa”. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.

Reklama
Reklama

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu, musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się, jak odebrać to, co jest mu należne.

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.