Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Thor: Miłość i grom”

Thor: Miłość i grom multikino

24 czerwca br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Thor: Miłość i grom”. Już dziś kup bilet na najnowszą produkcję Marvela, która wejdzie na ekrany 8 lipca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 „Thor: Miłość i grom” wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął – konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która – ku jego zdziwieniu – posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam. Razem wyruszają w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż, by rozwiązać zagadkę zemsty Rzeźnika Bóstw i powstrzymać go, nim będzie za późno. Reżyserem filmu jest Taika Waititi.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 8-14 lipca  br. W Multikinie Słupsk, Szczecin i Koszalin przedsprzedaż obowiązuje tylko na okres 8-10 lipca br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.

W Multikinie Gdańsk i Elbląg przedsprzedaż biletów na film „Thor: Miłość i grom” rozpocznie się 29 czerwca br. W kinach sieci Multikino: Tychy, Rybnik i Czechowice-Dziedzice, które nie są objęte przedsprzedażą bilety można będzie nabyć od 6 lipca br.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.