Multikino Młociny zaprasza na „Godzilla II: Król potworów”

Multikino Młociny zaprasza na film „Godzilla II: Król potworów”.

Przed nami kolejna odsłona filmowej opowieści o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. Od 14 czerwca do obejrzenia w nowym Multikinie Młociny na warszawskich Bielanach.

Multikino zaprasza na naszpikowaną efektami specjalnymi kontynuację opowieści o potężnym Godzilli, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Film zobaczyć można w kilku różnych wersjach: 2D i 3D, z napisami i dubbingiem. Niewątpliwie dużą gratką dla widzów wrażliwych na efekty dźwiękowe jest obejrzenie filmu na sali Atmos, gdzie zastosowano system dźwięku trójwymiarowego (Dolby Atmos) . Dzięki niemu widz odnosi wrażenie, jakby tuż obok niego stał… sam Godzilla widoczny na ekranie. Ponadto tylko w Multikinie Młociny każdy może obejrzeć film siedząc na fotelu SuperVip. To specjalny fotel sterowany przez widza samodzielnie przyciskami umieszczonymi po prawej stronie. Co więcej – za możliwość oglądania na SuperVipach nie są pobierane dodatkowe opłaty. Bilety w Multikinie Młociny kosztują przez cały tydzień i to dla wszystkich tyle samo – 29 złotych (w przypadku filmów 3D należy doliczyć opłatę za okulary)

Rezerwacja: https://multikino.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.