MTB Film Festival presented by KROSS

MTB Film Festival presented by KROSS. W Krakowie czeka nas zlot fanów kręcenia korbą i ujęć filmowych.

Dzięki festiwalowi filmów poświęconych kolarstwu górskiemu w Krakowie – w kinie Kijów. Centrum – 29 listopada zbiorą się wszyscy fani dwóch kółek. Goście będą mieli okazję obejrzeć szereg produkcji dotyczących MTB, enduro i downhill – wyprodukowanych przez najzdolniejszych krajowych filmowców. Nie zabraknie też konkursów na najlepsze amatorskie nagranie i zdjęcie, spotkania z hiszpańskim kolarzem górskim oraz rekordzistą Guinnessa Davidem Cachonem, a także premiery eBike’a KROSS Soil Boost.

Festiwal zostanie zorganizowany 29 listopada w krakowskim kinie Kijów.Centrum przy alei Krasińskiego 34 w godz.18-22. Podobne jak w ubiegłych latach najciekawszą atrakcją programu będzie konkurs filmowy w którym adrenalina, kurz, błoto, endorfiny i pełne pasji katownie sprzętu rowerowego mają odgrywać główne role.

„Zaprosimy najlepszych polskich producentów, zostawiając jednocześnie możliwość udziału najciekawszych amatorskich produkcji tego sezonu. W tym roku dodatkowo poszerzamy kategorie festiwalowe o bikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018 i Rowerowe Zdjęcie Roku, wykonane przy użyciu kamerki GoPro” – mówi Tomasz Kubik z agencji Zooteka, która odpowiada za organizację MTB Film Festival presented by KROSS.

Dla najlepszych filmowców przewidziano do wygrana flagowe modele kamer GoPro. To wtedy nastąpi też oficjalna premiera górskiego roweru elektrycznego z pełnym zawieszeniem KROSS Soil Boost. Warto zaznaczyć, że na tym wydarzeniu kulturalnym pojawią się również zawodnicy, współpracujący z tą największą marką rowerową w kraju. W tym David Cachon, hiszpański zawodowy kolarz górski i rekordzista Guinnessa.

„Cieszymy się, że mamy okazję wspierać tak świetne wydarzenie jak MTB Film Festiwal. Jest to doskonała okazja, żeby całe środowisko rowerowe zgromadziło się w Krakowie, wspólnie oglądając filmy i dyskutując o sporcie, który jest pasją nas wszystkich” – komentuje Monika Luberadzka, brand manager KROSSA.

W rezultacie podczas finałowego seansu w kinie Kijów.Centrum organizatorzy zaprezentują trzy dodatkowe filmy amatorskie i wyeksponują w holu budynku najlepiej oceniane zdjęcia.

MTB FILM FESTIVAL presented by KROSS

Bilety na festiwal kupimy w cenach 30 zł do 28 listopada oraz 40 zł w dniu festiwalu. Wejściówki będą dostępne w kasach kina Kijów.Centrum i na stronie internetowej www.kijow.pl.

Ze szczegółowym programem imprezy i wszystkimi aktualnościami można zapoznać się na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku.

 
Źródło: KROSS S.A.
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.