10. MotoMikołaki 2018

10. MotoMikołaki 2018

1 grudnia 2018 roku zapraszamy na 10. edycję MotoMikołajek! Po raz kolejny spełnią się marzenia dzieci z publicznych i rodzinnych domów dziecka, dla których będzie to dzień pełen niezapomnianych atrakcji. 

Na PGE Narodowym wydarzenie rozpoczyna się zbiorką o godzinie 10.00, która będzie miała miejsce na błoniach areny. Do udziału w imprezie zaproszeni są wszyscy motocykliści, pasjonaci motocyklów oraz całe rodziny z dziećmi.

08.30-10.30 Dzieci korzystają z atrakcji na Zimowym Narodowym

10.00 Początek zbiórki MotoMikołajów przy Bramie nr 2 PGE Narodowego – sklep z gadżetami MotoMikołajkowymi, kramik MaoMam, koncert zespołu “Zła Wola”, Pit-Stop, Kaff and Race, Hulit – slide bike, samochody Złomobola, Jabłonna Straż Pożarna, typowanie do konkursów na NajMotocykl, NajMikołajkę, NajMikołaja.
10.15-30 Chętni MotoMikołaje wchodzą na górkę lodową na Zimowym Narodowym. Zbiórka przy bramie nr 1.
10:45 Powitanie dzieci.
12:15-12.30 Przejazd ulicami Warszawy na pl. Zamkowy (plac przed kościołem Św. Anny)

12:30-13:55 Atrakcje na pl. Zamkowym – tworzenie choinki, grupowe zdjęcie uczestników imprezy – wielka kwesta – rozdawanie słodyczy przechodniom – wybory NajMikołajki i NajMikołaja przy udziale dzieci z publicznych domów dziecka – wręczenie nagród w konkursie na NajMotocykl, NajMikołajka i NajMikołaj – Grochówka od Choppers Club – MotoMikołajkowy kramik – zabawy dla naszych małych gości.

ok. godz. 14:30-15.00 Przejazd motocyklistów i podopiecznych pod Hula Kula (przygotowane atrakcje dla dzieci – kręgle, warsztaty naukowe, paintball laserowy, a na koniec posiłek. Macie chęć wesprzeć akcję więcej, bardziej? Po atrakcjach na placu Zamkowym jedź z nami do Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta! Tam dzieci kończą swój dzień biorąc udział w atrakcjach, które dla nich przygotowaliśmy. Dorzuć się do skarbony, która będzie czekała przed wejściem i zagraj z dzieciakami w kręgle.
ok. godz. 18:30-19:00 Rozdanie prezentów i pożegnania z dziećmi
godz. 21.00 Afterparty dla motocyklistów – Pub „Lolek”, Pole Mokotowskie. Rezerwacja na hasło “MotoMikołajki”

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach, a także komunikaty dla Mikołajów dostępne są na stronie: motomikolajki.pl oraz na Facebooku.
1 grudnia 2018, godz. 10:00-17:00
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.