Moc atrakcji z okazji urodzin Polskiego Radia Dzieciom

Z okazji 6. urodzin cyfrowe Polskie Radio Dzieciom zaprasza 1 kwietnia swoich najmłodszych Słuchaczy do wspólnego świętowania. W urodzinowej ramówce znajdą się konkursy, piosenki, słuchowiska i oczywiście prezenty

Polskie Radio Dzieciom od 6 lat bawi i uczy najmłodszych oraz wspiera rodziców, opiekunów
i nauczycieli. 1 kwietnia przez cały dzień będzie można zdobyć upominki urodzinowe Polskiego Radia Dzieciom. Specjalne zabawy i atrakcje czekają na słuchaczy w „Poranku Polskiego Radia Dzieciom” (godz. 7.00-10.00) prowadzonym przez Martynę Chuderską i Smoka Adasia. W audycji pojawi się gość specjalny – Marcin Pałasz, autor słuchowiska „Złota rybka – reaktywacja”, który opowie o kulisach jego powstawania. Słuchowisko w reżyserii Andrzeja Piszczatowskiego będzie można usłyszeć na antenie stacji 1 kwietnia o godz. 14.00.

To jednak nie koniec atrakcji. Po raz pierwszy na antenie stacji zaprezentowana zostanie Lista TOP Przebojów Polskiego Radia Dzieciom (godz. 15.00 – 17.00), czyli zestawienie piosenek, które najdłużej gościły na szczycie Dziecięcej Listy Przebojów. Lista TOP Przebojów to też wspomnienia najbardziej emocjonujących momentów, rozmowy z artystami i dwie godziny najlepszej muzyki. Na Listę TOP Przebojów Polskiego Radia zaprasza Marcin Kusy – pierwszy prowadzący Dziecięcej Listy Przebojów.

A już 4 kwietnia o godzinie 18.00 Polskie Radio Dzieciom zaprasza na spektakl on-line „A niech to gęś kopnie” Teatru Animacji w Poznaniu w reżyserii Marty Guśniowskiej. To produkcja obsypana nagrodami i doceniona przez publiczność w całej Polsce. Tego dnia w „Kulturotece” (godz. 17-18.00) spotkanie z Martą Guśniowską – autorką i reżyserką spektaklu.

Więcej informacji:

na stronie Polskiego Radia Dzieciom
oraz na profilu Polskiego Radia Dzieciom na Facebooku.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.